Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mivel fedjem le az ételt...

Mivel fedjem le az ételt mielőtt a mikrohullámú sütőbe teszem?

Figyelt kérdés
A használati útmutatóban az van,hogy az ételt csak akkor készítsük fedő nélkül,ha kérgessé szeretném tenni a felületét,viszont nem találtam olyan anyagot,amivel le lehetne fedni,a használati útmutató szerinti használható főzőedények és anyagok közöttaz üzletben a sütőfóliát javasolták.Mitévő legyek?

2015. dec. 16. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Én nejlon zacskóba szoktam huzni az edényt melegitéskor.
2015. dec. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Mindegy, de véletlenül se alufóliával, ha nem akarod hogy a konyha is megsüljön.
2015. dec. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Mikróban eleve nem célszerű semmit "készíteni" az a gép nem arra van. Melegítésre jó, ennyi.

Tudom, hogy vannak mikrós receptek... de azért azok elég messze vannak a tökéletestől.


Szóval ha csak melegíteni akarsz, akkor simán folpackozd le.

Ha hosszabb hőbehatást akarsz, amit nem bír ki a folpack, akkor dobj rá egy tányért. (természetesen nem aranyozott, stb fémfestékes szélűt)

2015. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha van jénaid, használd azt, és annak a fedelét tedd rá.A folpack és a nejlon is jó ötletek.
2015. dec. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

[link]


ezer forint körül lehet ilyen fedőt venni

2015. dec. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
folpack és a nejlön hülye ötlet, lehet kidobálni minden melegítés után
2015. dec. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Boríts rá egy kicsit nagyobb hőálló műanyag dobozt vagy egy mélytányért - ami pont megfelel a célnak, mert nem zár tökéletesen. (A mikrót egyébként szerintem is csak melegítésre érdemes használni.)
2015. dec. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!