Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van bevált aprósüti receptetek...

Van bevált aprósüti receptetek, ami puha marad?

Figyelt kérdés

Karácsonyra keresek olyan aprósüti receptet, ami sütés és kihűlés után is puha marad. Ha olyan, ami variálható, pl lehet kakaóport, fahéjat, stb rakni bele, annak is örülnék, ha leírnád.

De olyat keresek, amit tényleg kipróbáltatok.

4 gyereknek sütném, de nekem eddig mind kemény lett. Nem ehetnek mézeskalácsot, és szeretnék nekik valami olyat sütni, amit ehetnek ahelyett pl vendégségben.

Köszönöm előre is.


2015. nov. 21. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:

A linzerek mindig puhák maradnak, lehet variálni sokféleképpen ízesítve, lekvárral.. stb.

nekem az egyik kedvencem "andi konyhája "-n a habos linzer, nagyon szép karácsonyi finomság.

nagyon finom dióskifli receptem is van (nem töltött, hanem bele kell gyúrni a diót ), amit kerekre is szoktam formázni, közepébe finom sűrű lekvárt teszek.

ez 1-2 óráig keménynek tűnik, de attól kezdve porhanyós és finom.

ha kéred bővebben leírom )

2015. nov. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
muffin,linzer,vaniliás kifli
2015. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A linzertészta túl száraz, nem? Az enyém mindig az. Leírod a te recepted?
2015. nov. 21. 23:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ezt szoktam csinálni.1-2 órán belül mindig megpuhul,és még soha nem volt száraz.

[link]

2015. nov. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom.
2015. nov. 23. 05:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!