Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Férfiak! Ti hogyan reagálnátok...

Férfiak! Ti hogyan reagálnátok arra a kijelentésre, hogy ma nincs kedvem egész nap a konyhába állni és főzni?

Figyelt kérdés
Azt hozzátenném, hogy ritkán forful elő.
2015. nov. 9. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Miért kellene neked egész nap a konyhában állni és fözni? Szakács vagy egy nagyobb étteremben?


Ha nem, hanem otthoni konyhától van szó, akkor sem értem, miért kellene bárkinek is EGÉSZ NAP a konyhában lennie. Egy bonyolult ételsor elke´szítése is max 2-3 óra. Akinek ennél tovább tart, az vagy nem tud fözni vagy a fözést megszervezni.

2015. nov. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Hát igen, az "egész nap" kifejezés pöppet túlzó.
2015. nov. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit sokat foglalkozom ételle, közöltem a párommal, hogy a héten alapvetően nem főzök :) Én itthon vagyok, ő 8 órás fizikai munkát végez. Azt mondta, OK, amúgy már sokszor ajánlotta ezt, amikor elegem volt a főzésből...

Valami úgyis lesz, ma pl. csigagombás rántotta és rizs, az nem nagy meló, a gomba pedig nem áll el, tegnap szedtük.


Szeretek főzni, szeretek enni, de utálom, ha sok időt vesz el, amikor épp mást akarok csinálni. Soha életemben nem álltam egész nap a konyhában és nem is fogok. Egyszerű ételeket főzök :) Ha már több napra nem megy.


Ha viszont mindkét fél ugyanúgy dolgozik, logikus is, hogy ne mindig ugyanaz főzzön. Kivéve, ha az egyiknek az hobbi vagy a másik nem tud, bár nem tudom, hogyan lehet nem tudni főzni.

2015. nov. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Kívül tágasabb.
2015. nov. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
megkerdeznem hogy dragam, jol vagy? mikor alltal te utoljara egesz nap a konyhaban?
2015. nov. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha én azt mondanám a férjemnek, hogy ma nincs kedvem főzni, akkor három lehetséges választ adna:


1. Jó majd én főzök

2. Rendben rendeljünk valamit

3. Hol szeretnél enni?


Vagy ezek kombinációját.

2015. nov. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Magam is tudok főzni, ès mivel èn itthonròl dolgozom, ezèrt az esetek többsegèben én főzök a baràtnőmnek. Mi ebben a gond? Semmi. Nem házicselèdet akarok, hanem pàrt. Amìg mindketten dolgoztunk, az főzött aki előbb hazaèrt, ìgy több ideje volt.
2015. nov. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyébként is felváltva főzünk a férjemmel, de ha rajtam lenne a sor és nincs kedvem akkor főz ő vag rendelünk vagy elmegyünk étterembe.
2015. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Semmii válasza:
100%
semmi baj, menjünk étterembe... én ezt válaszolnám
2015. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Felmondanék a házvezetőnőnek.
2015. nov. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!