Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek évfordulóra a...

Mit főzzek évfordulóra a páromnak?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva 3 évesek leszünk és eddigmindig elmentünk étterembe de most a változatosság kedvéért én szeretnék főzni és azza várni őt meglepetésként. :) Otthonosan mozgok a konyhában, szeretek sütni főzni. Egy csavar van még a dologban, én vegetáriánus vagyok, de nem túl szogorúan tehát megeszek olyan ételt amibe például belefőtt a hús, vagy olyan amiből ki tudom válogatni azt is megeszem, csak magát a húst nem. Nincs úgy konkért kedvenc étele, ha volna akkor nem lenne kérdéses mit főzzek. :) Előre is köszönöm a tippeket és a segítséget.
2015. okt. 19. 14:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy mit készítettél, és hogyan sikerült... és persze milyen lett a fogadtatása???
2015. okt. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!