Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Volt valaki egyáltalán, aki...

Volt valaki egyáltalán, aki szerette a menzán a paradicsomos káposztafőzeléket?

Figyelt kérdés
Még emlékszem, hogy amikor az volt ebédre másodikként, alig mentek vissza a konyhás nénihez üres tányérral, ment a szemétbe a nagy része. Hiába látták, hogy senki se akar ilyet enni, mindig ott volt a menün.
2015. okt. 4. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Én imádom ês a suliban szerettem.
2015. okt. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

nem tartom magam válogatósnak,de a klasszikus sodexos menzát sosem szerettem.10ből 6-7x úgy egészben vittem vissza a tányért a kajával.

aztán középiskolában 1 évig jártam az egyetem menzájára. ott nagyon finoman főztek,mindent megettem. (50%os kedvezménnyel ettem így nem is volt olyan vészes az ára)

azóta nincs bajom a menzákkal, de nem mindegy melyikről van szó!

tényleg kritikán alulnak tartom amiket a sulikban és az ovikban adnak..ha lesz gyerekem inkább csomagolni fogok neki.

2015. okt. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Imádtam akkor is, most is, rendszeresen főzöm a családnak, mindenki imádja.
2015. okt. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Igen volt.
2015. okt. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk iszonyatosan rossz volt a kaja (Junior-szállítmány), de a paradicsomos káposztát véletlenül viszonylag szívesen megettem. Manapság évente-kétévente egyszer csinálok is magamnak, nem is értem, hiszen egyébként utálom a főzelékeket. Mondjuk az enyém nem olyan, mint a menzás :)
2015. okt. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Régi szép idők. Nálunk is Junior volt, nagyon rossz minőség, de a paradicsomos káposztájuk ízlett, de a mellette lévő disznóhússzerűséget sosem ettem meg. Itthon próbáltam elkészíteni, de sosem sikerült.
2015. okt. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szerettem, jó cukrosan! :)
2015. okt. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is szerettem, mert finom édes volt. Az a szelet hús rajta viszont olyan kemény volt, mint a cipőtalp, na azt nem szeretettem.

Évente egyszer kétszer máig napig is főzök paradicsomos káposztát, de azért többször nem :)

Viszont vagy nagyon puhára sütött oldalassal vagy fasírttal.

2015. okt. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk fasírttal adták, én szerettem. A sulinak volt saját konyhája, így nem kerültünk a sodexo-pokolba. Általában jól főztek, kedvencem a milánói volt.
2015. okt. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!