Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valakinek van tuti Macaron...

Valakinek van tuti Macaron receptje?

Figyelt kérdés
Valaki, aki tenyleg tuti biztos benne hogy van egy jo macaron receptje, szepen megkernem arra hogy irja mar le vagy kuldje el nekem mert en mar az osszes hajamat kiteptem !!!
2015. szept. 24. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Pedig a macaronba nem kell haj... (bocsi )Én is csak kacérkodtam a recepttel, de még soha nem mertem nekiállni.

Reméljük, lesz egy igazán szakértő, gyakorlott válaszoló is :)

2015. szept. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig egesz finom lesz tole ! Probald ki :D viccet felre teve en is nagyon remelem.. 4szer probalkoztam az elso kettonel rendes orolt mandulat hasznaltam az izevel sose volt semmi gond de az elso egesz jo lett annyi volt a baj hogy nem tudtam felszedni a szilikonos papirrol A masodiknak semmi kozepe nem volt csak egy kis hártya.na hat azota vettem macaron formas szilikon lapot..azota nem talalom az elso receptet...szomoru..na a 3-4.et mandulalisztbol csinaltam az elso nem kemenyedett meg tiszta puha lett a 4.meg meg se akart sulni ..de szerintem abba rengeteg lett a mandulaliszt... na most mar raszanom magam h vegyek egy cukor homerot es azzall..a hatha sikerulni fog addig is varom a recepteket :D
2015. szept. 24. 22:14
 3/4 anonim válasza:
100%

60 darbhoz:

először a krémet készísd el! krém: 1,9dl tejszínt 20 deka étcsokival fel forralsz.

süti:

gramm(kb.5db)tojás fehérjét, 100 gramm cukorral felverjük kemény habbá. egy másik tálba beleszitálunk 270 gramm porcukrot és 180 gramm mandulalisztet(én darált manduéával szoktam).Utána határozott mozdulatokkal összekeverjük a tojáshabbal de ügyeljünk hogy ne törjük össze a habot! ezekután kanállal/habzsákkal sütőpapírra kb 3 cm-s korongokat nyomunk. egy órát hagyjuk pihenni és utána előmelegített sütőben 160 fokon. 10-12 percig sütjük. A siker garantált!! :D

2015. szept. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kipróbálom!!! Es irok hogy hogy sikerult :D de az elején szerintem lemaradt a tojasfeherjenek hogy hány gramm :D
2015. okt. 12. 16:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!