Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan lehet tortát, süteményt...

Hogyan lehet tortát, süteményt szépen megtölteni krémmel?

Figyelt kérdés

Nekem sose lesz szép. A szélén vagy túl megy a krém, vagy nem ér ki a széléig. Akkor a szélén lehúzom a felesleges, az meg összemaszatolja a tésztát.

Ugyanígy vagyok a csokimázzal is. Hol lehet ezeket szépen kivitelezni???

Nem lesz olyan szép szabályos.

Sütinél még nem is olyan vészes, mert felszeletelem, akkor legfeljebb a szélét nem tálalom. De tortánál?

Olyan bénának érzem magam :( Ízre mindig nagyon finomak, mindenki odavan érte. De nem lesznek igazán szépek :(


2015. szept. 7. 12:59
1 2
 11/14 Ügyet Lenke ***** válasza:

[link]


sok helyen lehet kapni, be kell fektetni a szépség érdekében :) s könyebb is lesz...

2015. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában jó keményre vert tejszinhabbal körbe csíkozom függőleg csíkokkal a tortát, ez minden szépséghibát eltüntet. :-)))

Csak egy jó habzsák és kinyomó készlet kell hozzá.

2015. szept. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hablapáttal szépen el lehet simítani a krémet a lapok között is, és a torta oldalán is.
2015. szept. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13: Próbáltam hablapáttal is. Simítani könnyű, de hogy pontosan a széléig érjen, az már nem :)
2015. szept. 9. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!