Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Anyám csak tejfölös bablevest...

Anyám csak tejfölös bablevest csinált ebédre. Nem kevés ez? Nem kéne második is hozzá?

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem kevés, ha még éhes vagy, szerintem, tudod hol a hűtő meg a tűzhely...
2015. aug. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez egy abszolút egytálétel. Néha van nálunk palacsinta hozzá, de sokszor csak kenyérrel esszük és nincs második. De ilyen kérdést, besírok :D
2015. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem a bab elég laktató, én nem kívánok ezután másodikat. Mi néha pogácsát ettünk mellé amúgy, azzal nagyon finom.
2015. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van, hogy csak levest csinál aztán ha éhesek leszünk később akkor eszünk másodikat.
2015. aug. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
Hát ha nálunk összvissz ennyibôl állna az ebéd apám kiverné a balhét :DD
2015. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Épp ezért kérdeztem, mert nekem is kevésnek tűnik, oké jól lakok vele, de hamar meg is éhezek később.
2015. aug. 18. 20:19
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Megpucolsz pár szem krumplit, megsütöd, mellé 1-2 tükörtojást is készítel: tökéletes második fogás!!!
2015. aug. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem kevés. Egytálétel, mi teljesen jól lakunk vele, mi sem készítünk hozzá másodikat, mert senki nem enne belőle.

Inkább estefelé egy kis palacsintát, vagy fánkot, vagy valami más tésztát, de az már inkább vacsora.

Ha éhes vagy még, igaza van a 7-es válaszolónak, süthetsz tükörtojást, sült krumplit, vagy sült szalonnát, vagy egy rántottát később magadnak.

2015. aug. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!