Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tele vagyok zabpehellyel,...

Tele vagyok zabpehellyel, búzakorpával és müzlialappal. Mit készítsek ezekből? Hétvégén vendégeim jönnek, szeretném ezeket elhasználni.

Figyelt kérdés
2015. júl. 29. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vendégeknek én nem adnék ilyesmit, csak akkor, ha nem esznek normális ételeket.
2015. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A zabpehelyből kekszet lehet, az jó teához, kávéhoz a vendégeknek.
2015. júl. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tán nem gondolod, hogy csak ezt adok nekik!!! Lesz normális kétfogásos étel!!!
2015. júl. 29. 19:36
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is kekszre gondoltam, de mivel nem vagyok tapasztalt a sütésben, ezért meg köszönönném ha írnátok receptet.
2015. júl. 29. 19:42
 5/11 anonim ***** válasza:

Vendégeknek kicsit merész... Én gyümölcsös sütikben gondolkodnék, állítólag azok finomak is lehetnek zabpehellyel.

Nem szeretem a zabot és a müzlit, nekem az előbbit jól kell ízesíteni (nem lehetetlen), glutént nem eszem.

De van egy sajtos szezámsütim, piskótaszerű, az remek felesben őrölt zabpehellyel, szeretem, nem is értem :) Szerintem az másoknak is bejön, az eredeti, csak szezámos verzióért odavoltak a normál étrendű emberek...


A búzakorpát nem ismerem, a zabkorpa remek palacsintát ad, sok tojás felhasználásával.


Úgyhogy vannak azért lehetőségek, de sok más finom alkatrész legyen benne...

2015. júl. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Válogass: [link]
2015. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Okés! :) Köszi szépen az ötleteket és a linket is. :)
2015. júl. 29. 20:00
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak ilyen dolgaid vannak otthon de vendegeket varsz, akkor szorj ki minden cuccot a kertbe es vard meg a madarakat ... levadaszod oket es mar is tudsz rendes kajat rakni a vendegeid orra ele.
2015. júl. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne is haragudj, de magam reszerol soha nem mennek tobbet olyan vendegsegbe, ahol buzakorpaval es zabpehellyel kinalnanak meg.
2015. júl. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Idióták!!! Normális két fogásos étel lesz!!!! Figyelmetlen, buta emberek!
2015. júl. 31. 21:49
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!