Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen elektromos tűzhelyen...

Milyen elektromos tűzhelyen főzni?

Figyelt kérdés

Új lakásunkba elektromos tűzhely lesz, még sosem használtam ilyet és tartok tőle.

Az elektromos sütőt sokan dicsérik, attól nem is félek, de a tűzhely miatt bajban vagyok.

Gondolom lassabban melegszik fel, ki kell tapasztalni, mikor kapcsoljam le, hogy még utána megfelelő ideig főjjön az étel, ha leveszem a lábast, mi van, ha elfeledkezem róla és hozzáérek a forró laphoz.. :)

Tapasztalatok?


2010. márc. 6. 13:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
hát, palacsintát én sem tudok sütni rajta, pedig már 4 új sütőt vettünk, hátha azzal van a probléma, de soha nem sikerül. Előtte a sima gázon isteni volt a palacsintám.
2010. márc. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ó, ez most lehangolt, mert palacsintarajongók vagyunk, majdnem minden héten sütök.

Tefal palacsintasütőm van, abban hátha sikerül.

2010. márc. 8. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!