Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen menüket lehet ezekből...

Milyen menüket lehet ezekből készíteni?

Figyelt kérdés
Kb másfél hétre kéne. Van itthon 1,5 kg sertéslapocka, egy kevés levescsont, 1 kg lecsókolbász, paradicsom, paprika, krumpli, hagyma, tészta, bab, lencse, a kertben saláta és zöldborsó.
2015. júl. 1. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A húsból pár szeletet tepsiben, sütőben sütni lencse-főzelékkel

Másik részéből ha akarod lehet hagyományos rántott

A szeletelés során le-eső db-okból brassói vagy éppen egy jó adag babgulyás

Esetleg pizza, meleg szenyó, vagy főtt tésztára valami feltétet a kolbászból, paradicsom, paprika, hagyma, borsó tökéletes hozzá

Lecsó, zöldborsó leves, főzelék,

2015. júl. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lecsókolbász+paradicsom+paprika+hagyma= Lecsó

Lapocka+hagyma= pörkölt krumpli vagy tészta körettel, salátával

Lapocka ledarálva+ bab+hagyma= chilis bab

Lapocka felszelve+krumpli+hagyma= tepsibe lerakva

Lapocka+paprika+paradicsom+hagyma= lecsós szelet

Lencsefőzelék lecsókolbásszal

borsófőzelék párolt hússal (lapockából)

2015. júl. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2# voltam. Még egy eszem,be jutott:

Rántott szelet hagymás burgonyasalátával

A húst helyeztem előtérbe a válaszoknál, de nem tudom van-e zöldséged, mert bármelyik mellé összedobhatsz húslevest a levescsontból.

Ja meg köretnek bármelyik hús elkészítéséhez csinálhatsz borsópörköltet: Megcsinálod a pörkölt alapot hagymával, és rádobod a borsót és így főzöd, míg ráncosak nem lesznek a borsószemek. Isteni sült, párolt hús mellé. Ha van tojásod, üthetsz rá a végén egy-két szem tojást felverve ,amit még elvegyítesz a borsópörkölttel.

2015. júl. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt elfelejtettem írni, sárgarépa, petrezselyem mindig akad itthon, sőt most már friss zöldje is.
2015. júl. 1. 15:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
+ lencse gulyás, krumpli leves lecsókolbásszal, tócsni, paprikás krumpli, krumplis tészta paradicsom salátával, brassói, pince pörkölt, sütőben sütött krumpli ecetes hagymával, vajjal,
2015. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!