Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lilakáposztából milyen ételeke...

Lilakáposztából milyen ételeket tudnék készíteni?

Figyelt kérdés

Kaptam egy jó nagy fej lilakáposztát, és nem tudom, hogy mit készítsek belőle.

Arra gondoltam, hogy csak a feléből készítenék valamit, és ha le lehetne fagyasztani a másik felét, eltenném a mélyhűtőbe?


2015. jún. 30. 07:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

lilakáposzta almával, fahéjjal, és mazsolával


[link]

2015. jún. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

lilakaposzta fozelek


[link]

2015. jún. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

:) elnezest a sok egymasutani postokert, de a kerdes elolvasasa utan en is elkezdtem utanajarni, hogy mik is keszithetoek lilakaposztabol ... nem is gondoltam volna, hogy ennyi minden keszitheto belole.


Amugy en is csak a paroltkaposztat szoktam elkesziteni, viszont annyira szeretem, hogy soha nem tudtam belole meg eleget csinalni, tehat nalunk mindig elfogy es nem kell azon gondolkodnom, hogy rakjam el kesobbre. Nincs kesobb, meg aznap elfogy az egesz ... mindig.

2015. jún. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig csak megsütöm serpenyőben :) Ha tojást ütök rá, akkor az türkiz színűvé szokott válni, sosem unom meg...
2015. jún. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, hogy válaszolt!

Mennyi mindent lehet még belőle készíteni, tegnap még nem csináltam meg, ma délelőttre tervezem, így meg is nézem a linkeket amiket küldtél!:-)

2015. júl. 1. 06:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!