Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek "pitét" lehet...

Putti1912 kérdése:

Szerintetek "pitét" lehet több rétegben, tortaformában sütni?

Figyelt kérdés

Úgy szeretném hogy alul 1/3 tészta, töltelék, ismét a 2/3 tészta, töltelék, majd befejezésül megint a tészta. De így áttud sülni?

Vagy inkább ne variáljak? Utóirat: elég kezdő vagyok a konyhában.



2015. jún. 9. 10:52
 1/6 anonim válasza:
tepsibe süsdmeg
2015. jún. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A középső nem fog átsülni, nyers marad.

Süsd meg laponként, majd úgy töltsd be, persze nem tudom mivel szeretnéd.

De, ha kezdő vagy, maradj egyenlőre a hagyományosnál, a pitetésztát vedd kétfelé, az egyik legyen egy picit nagyobb, nyomkodd bele a tortaformába, hogy egy kis pereme is legyen.Szúrkáld meg villával, ha lédús a töltelék, akkor szórj rá egy kevés zsemlemorzsát.mehet rá a töltelék, és a kisebbre nyújtott felső lap. Ezt is szúrkáld meg villával, kend le tojással, és sütheted.

Csak teljesen kihűlve pattintsd le a formát róla.

2015. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pff, a zserbónak is megsül a közepe...
2015. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na ige, de az tepsi nagyságúra van nyújtva, vékonyra. ugyanez tortaformában más. Talán nem kellene pfújolnod, ha valaki mást ír, mint te...
2015. jún. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül nem mertem bevállalni és tepsiben csináltam, és nagyon finom lett :) Pudingos-meggyes pite volt egyébként. :)
2015. jún. 10. 10:36
 6/6 anonim ***** válasza:
A végeredmény a lényeg, ügyes vagy :)
2015. jún. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!