Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen olajat használsz...

Milyen olajat használsz sütéshez főzéshez?

Figyelt kérdés
én Vénuszt, iagz drága, de van drágább is., salátára olivát, néha veszek akciós nevenincs olajat és van amelyik nem is rossz.
2010. febr. 25. 12:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sütéshez főzéshez a legideálisabb hőtűrő képességű zsiradék a kókusz ill. pálmazsír (ezek növényi alapanyagúak), valamint a vajból készített ghí!


Pároláshoz ideális az oliva olaj.


Salátákra pedig csak hidegen préselt minőségi olajat szabad önteni.

2010. febr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%

no comment...

sparosat vagy teszkósat.

2010. febr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Amelyik épp akciós (ált. tescos, lidl-s), mert ez is ugyanolyan, mint a drága Vénusz. Ha panírosat sütök benne a drágát is dobhatom ki 3-4 adag hús után.

Kb. 2 havonta veszek olívát, olaszos tésztákhoz és salátákhoz (ált. a Lidl-ben kaphatót, mert olcsó és finom, az üveges, nem a műanyag flakonos)

Ha pedig nagyon magyaros kaját csinálok, ahhoz pedig zsírt használok, mert úgy a finom.

2010. febr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, az anyukám veszi mindig a legolcsóbbat, és ha náluk eszünk nem vesszük észre a különbséget... csak amikor itthon sütöm a húst, a szagon szoktam érezni, ha mást használok. de én tisztelem azokat , akik pl. ezen (is) spórolnak.

((sajnálom a sok lepontozást, valami fanatikus itt nem tudom miért húzta le azokat, akik Vénuszt írtak.))

2010. febr. 26. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!