Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy lehet mikróba tojásrántot...

Hogy lehet mikróba tojásrántottát csinálni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Még soha nem próbáltam.Habard össze a tojást,tedd be a mikróba,és sűrűn vedd ki,és kavargasd meg.Akkor olyan lesz,mint a rántotta.
2010. febr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tojást ugyanúgy készitsd elö, mint ahogy szoktad, egy lapos edényt kenj ki olajjal vaga vajjal vßekonyan, öntsd bele a tojást és magas fokozaton süsd kb 1 percig (3 tojásra), utána keverd meg és tedd mégegyszer vissza. Kicsi pihentetés után esz is - miután kivetted a mikróból még egy kicsit utána sül.
2010. febr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én még nem csinálta, de anyám igen. csak beleteszi zsiradék nélkül a tojást egy tányérba, mikró, kiveszi, megkavarja és megeszi:D egészségetekre
2010. febr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%

Na neee! Inkább mosatlanits el egy teflonedényt, de egyél jóizűt!

Egyszer ettem mikrós rántottát, és borzasztó volt!

Ne kisérletezz vele!

2010. febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
ma 13:07: attól, hogy te nem tudsz rendesen mikróban sütni, még nem a mikró a hibás.
2010. febr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem a mosogatással van problémám,hanem a koleszban csak mikro van.

Amúgy sikerült és sztem nem olyan rossz!

Kösz mindenkinek!

2010. febr. 25. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!