Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ötleteitek lennének...

Milyen ötleteitek lennének fagyikészítéshez gép nélkül?

Figyelt kérdés
ha lehet krémes
2015. máj. 6. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó minőségű joghurt, vagy tejszín felverve.


Házi vienetta, házi fagylalt néven keresgélj.


Én úgy készítettem, hogy szilvát, fahájat, cukrot joghurttal összemixeltem, fagyis dobozba öntöttem és fagyás közben fél óránként még átmixeltem.

2015. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, van ilyen formám jégkrémre, ahhoz ötlet?
2015. máj. 6. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Joghurtot mixelj össze épp szezonális gyümölccsel, ha édesíteni akarod, akkor mehet bele mascarpone (ettől krémes állagú is lesz), cukor vagy banán is, majd öntsd bele a formába és mehet a fagyasztóba.
2015. máj. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sozott jeggel tudsz hagyomanyos modon jegkremet kesziteni!


- az alapot max.60 fokig melegitjuk, majd kevergetes mellett visszahutjuk es kesz is :)


60-80 ezer forint korul, mar igen jo fagyigepeket lehet kapni (persze ez csak akkor kell, ha valoban jegKREM a cel) ... ha csak fagyasztott valamit akarsz elerni, akkor a sima szorp is jegge fagy.

2015. máj. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen megoldas is :) ez is sozott jeggel dolgozik:


[link]

2015. máj. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!