Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A marcipántorta bevonat...

A marcipántorta bevonat milyen színü szokott lenni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendelsz ilyen tortát szerintem te választhatod a színét. Egyszer nekem 3 színű volt a marcipánom. Kék, sárga, zöld volt összefolyva. Nagyon látványos volt, de már bezárt az a cukrászda:(


Egyébként mi általában kéket vagy zöldet kérünk, de volt már narancssárga tortánk is és piros szív alakú:)

2008. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha te csinálod, akkor olyan, amilyen színezéket teszel bele. Maga a marcipán fehéres, piszkos fehéres szinű.
2008. aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van a SZ...S marcipán gyára, van itt üzletük is, éppen pár hete kellett vennem marcipánt, lehetett kis fél kilós tömböket is venni, de azok már színezve voltak. Rengeteg szín volt, ami tetszik szerintem olyan színűt kell választani.
2008. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
amilyet meg álmodtál.
2008. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
SZia! Nekem a tapasztalatom, hogy inkább zöld szokott lenni, Ha készen veszed, ami a pulton van. De ha te kéred akkor olyan milyet te szeretnél.
2008. aug. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2008. aug. 30. 20:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen csak ne barna és zöld!
2009. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!