Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kipróbált salátarecepteket...

Kipróbált salátarecepteket keresek, miket ismertek?

Figyelt kérdés

Legalább két hétig minden nap egy vagy két étkezést salátával kell megoldanom, és ehhez kérek segítséget, illetve konkrét, kipróbált recepteket. (A google-t tudom használni, de ott elveszek a rengeteg recept közt, és nem tudom, melyik jó ténylegesen).


Viszont van pár gondom:

elöször is csak majonéz nélküli recepteket keresek

másodszor tészta, krumpli, rizs nélküliek legyenek

harmadszor hal, illetve egyéb tengeri herkentyü sem lehet benne

negyedszer változatos legyen színben és ízben, azaz egymás után pár napon belül ne legyen ugyanaz az alapanyag, alapszín, alapíz vagy öntet újra,


Ha segítenétek összeállitani egy kéthetes recept-sorozatot különféle salátákból, az nagy segítség lenne.


Mindenkinek elöre köszönöm, ha ír!



2015. ápr. 7. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fejessaláta+római saláta+koktélparadicsom+(mozzarella), öntetnek 3 rész balzsamecet 1 rész olívaolaj, só, bors


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezek tűntek jónak.

2015. ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, tényleg jó ötletek vannak köztük.


Ezeket ki is próbáltad már?

2015. ápr. 8. 22:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak az elsőt, de engem is pont annyira ismersz, mint a recept beküldőjét, aki valószínűleg kipróbálta. ;)
2015. ápr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van, csak ha te IS kipróbáltad, nemcsak a beküldö, akkor nagyobb az esély arra, hogy tényleg jó.

Mert több esetben elöfordul, hogy a beküldött recept úgy nem használható, és ezért is érdekel a személyes tapasztalat, mert ha esetleg valami változást szükségesnek találsz, akkor az segít elkerülni egy melléfogást.

2015. ápr. 9. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!