Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nagy mennyisegü szezammaggal...

Nagy mennyisegü szezammaggal tudtok receptet, barmilyent?

Figyelt kérdés

320 gramm, hamarosan lejar a szavatossaga

Sütemeny vagy barmi



2015. febr. 25. 17:12
 1/10 A kérdező kommentje:
5 fös csaladnak, ebböl 2 felnött
2015. febr. 25. 17:13
 2/10 anonim ***** válasza:
Itt a tuti recept neked: rántott csirke, keverd el a zsemlemorzsával a szezámmagot és így készítsd el a husokat. Ropogós lesz tőle, a gyerekek is imádni fogják!!
2015. febr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dagasztás nélküli kenyér? Nincs vele sok gond, és nyugodtan tehetsz bele szezámmagot is. Szerintem nagyon finom. Ha gondolod, szívesen leírom a receptet.
2015. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem muszáj azonnal felhasználni, nem lesz ehetetlen a ráírt dátum után sem. Tedd a fagyasztóba, úgy nem avasodik, más baja pedig nem eshet. Jó lesz később kenyér, pogácsa tetejére, megforgathatsz benne sajt- vagy túrógolyókat, grillázsnak is remek. Vagy süss simitet: [link]
2015. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Zoldsegfasirtgolyokba vagy panirnak felhasznalva ajanlom en is, csirkemellet, sajtot,zoldsegeket egyarant befedhetsz vele. Nagyon finom!

Illetve: pogacsa, sokmagvas kenyer, sosrudacskak, haziropi, soskifli egyarant izesitheto vele. Salatara is szorhatod.

2015. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jo szandekot, ötleteket, föleg a fagyasztoba tevest, es a masodik valaszadonak, ha megirod a kenyerreceptet! A kerdesem, hogy igy nem fagy egy darabban össze? Es miröl ismerhetö fel, ha megavasodott?

Kevesebb mennyisegü szezammaggal termeszetesen mar paniroztam hust, gombat is, es azon kivül, h iszonyatos idötöltes picik mellett, egyaltalan nem volt sikere. (Mellesleg nem egyszerü a szamitogepig sem eljutni, h benezzek a kerdeshez). Sajnos a gyerekek sem nyitottak az uj receptekre (ahogy ezt apatol es rokonsagatol latjak), igy jobb lenne ha inkabb "nem lathato" formaban lenne jelen a szezammag :), de ezt nem irtam, mert nem akartam bonyolitani a kerdest. Ezen kivül nem sok lehetöseget ismerek, salatat, müzlit es joghurtot kepesek nem megenni ha ilyesmi is van benne...stb.

Elesztös dolgokat imadom, sokat sütöttem regebben, es pont a gyerekeim ota nem tudok, igy csak fasirozottba szoktam par kanallal tenni, emiatt is maradt meg nagy mennyiseg. Igy erdekelne a kenyerrecept, hatha gyorsabban megvan, vagy ha nem most, majd egyszer...

2015. márc. 5. 11:37
 7/10 A kérdező kommentje:

Ez lenne a dagasztas nelkuli kenyer vagy mas?

[link]

2015. márc. 5. 11:51
 8/10 A kérdező kommentje:
4. valaszadonak: Simit - ehhez az 1 pohár szőlő pekmez helyett mehet esetleg 1 pohar joghurt?
2015. márc. 5. 15:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem fagy össze, a magas zsírtartalom miatt tulajdonképpen egyáltalán nem fagy meg, csak a hideg környezet tartósítja, a fagyasztóból kivéve azonnal használható. Ha avas, akkor rossz ízű és büdös, garantáltan észreveszed. Nyugodtan próbáld ki joghurttal a simitet, legfeljebb nem pont olyan lesz, ahogyan a nagykönyvben megírták, és akkor mi van? :)
2015. márc. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. márc. 6. 11:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!