Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sult padlizsant szoktatok...

Sult padlizsant szoktatok csinalni?

Figyelt kérdés
En multkor csinaltam. Bevagdostam bekentem oliva olajjal, beledorzsoltem szoritott fuszereket, majd a vegen a vagatokba fokhagymat tettem. Vmi mennyei finom volt piritossal. Tegnap vettem egy befottes valtozatot. Meg csak azt se mondanam, hogy rossz volt,mert az allaga is korrekt, meg az ize is de nagyon hianyzik belole a fokhagyma vagy valamilyen fustolt iz.

2015. febr. 16. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, felkarikázom, befűszerezem és beteszem a sütőbe, 20 perc alatt kész, ebédre pont elég. Van, hogy teszek mellé krumplit vagy más zöldséget, úgy kiadósabb lesz, el tudom tenni másnapra. Néha ütök rá tojást, rásütöm, vagy zöldfűszeres bechamel szósszal öntöm le. Isteni.
2015. febr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen szoktam. Mindig máshogy készítem, pl. mézes-szójaszószósan, szezámmaggal, rozmaringgal, chilivel... épp amihez kedvem van.
2015. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!