Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vannak itt pogácsa készítéshez...

Vannak itt pogácsa készítéshez értő háziasszonyok?

Figyelt kérdés

Sajtos pogácsát szeretnék készíteni. A probléma, hogy soha életemben nem próbáltam még megcsinálni, ideje megtanulnom.


Segítenétek, hogy mire van szükségem hozzá? Nagyon hálás lennék, ha valaki részletesen leírná hogyan kell csinálni! Tudom, hogy millió recept van a neten, de én abban hiszek, amit egy rutinos háziasszony leír.


Szívesen fogadok más recepteket is, ha ráértek és leírnátok. Pl: klasszikus fánk, pogácsa félék, sajtos rúd, stb.


Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek, aki fárad azzal, hogy nekem segítsen!


2015. febr. 16. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Van itt valami ételes kategória, nem a családi kapcsolatok, ott segítenek jobban.

Nem kukacoskodásból, de ha nekem ételekkel kapcsolatos kérdésem van akkor oda teszem fel, mert akit az étel érdekel az arra jár, és ott tud választ adni.

Aki a családi kapcsolatok kategóriát olvassa, az nem a pogácsa sütést akarja leírni.

2015. febr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem is láttam, hogy van ilyen kategória, bocsánat!
2015. febr. 16. 10:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tudsz tésztát gyúrni, meg keleszteni, élesztőt felfuttatni, akkor bármelyik recept alapján tudsz pogácsát meg fánkot sütni. A rutinos háziasszonyok sem biztos, hogy az alapoknál kezdik a segítség nyújtást (készíts kupacot a lisztből, csinálj egy mélyedést, abba üsd a tojást stb.), csak írnának a száz féle recept közül egyet. Azt meg te is megteheted, hogy az interneten keresel sajtos pogácsa receptet. Sok sikert.
2015. febr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindig ezt sütöm : [link] de az 1 dl olaj helyett 1 dl tejfölt teszek bele :)
2015. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi!
2015. febr. 17. 03:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!