Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » HELP! Mit csináljak a krumplip...

HELP! Mit csináljak a krumplipürével?

Figyelt kérdés
14 vagyok, krumplipürét csináltam de botmixerrel kevertem el, és nyúlós ragadós lett. Mit csináljak vele?kidobni nem akarom :(

2015. febr. 15. 10:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
38%
Edd meg
2015. febr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát valami jobb válaszra vártam. Amúgy nem ehetetlen, csak ragad, csirizes :(
2015. febr. 15. 11:02
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Tedd habzsákba, nyomd ki sütőpapíros tepsibe és süsd meg vagy tegyél hozzá lisztet,tojást és csináld meg krumplilángosnak.
2015. febr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Gyúrj belőle krumplis tésztát: tojás + liszt.

Megformázhatod núdlinak, sós vízben kifőzöd és akár mákban, akár pirított zsemlemorzsában megforgatod, kész a núdli.


De ha a meggyúrt tésztát kb. 1 cm-es vastagságra elnyújtod, felszabod kb. fél tenyérnyi nagyságra és zsírban vagy olajban kisütöd = krumplis lángos, akár símán, akár tejföllel megkenve egy kis rágcsálni való csemege.

2015. febr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Azert olyan mert teljesen szetverted a kemenyitot benne.

Egy kis liszt es tojas segitsegevel kezelheto masszat kapsz. Azt meg mar kisutheted akar sutoben, akar olajban.

Burgonyakrokett kivalo koret.

2015. febr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
A krumpli püré csak a fogatlanoknak való.
2015. febr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
szóval akkor ebből már sehogy se lehet krumplipüré? Klassz... :/ köszönöm a válaszokat! :)
2015. febr. 15. 11:34
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Kedvesem! Ha krumplipürét akartál csinálni, akkor megcsináltad! Semmi többet nem kell vele csinálni!
2015. febr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
attól hogy nem olyan megszokott állagú attól még krumplipüre. ha ízre rendben van akkor kész is a krumplipüréd
2015. febr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Botmixerrel nem jó krumplipürét csinálni, mert ilyen lesz. :p
2015. febr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!