Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gyorsan elkészíthető reggelihe...

Boribon01 kérdése:

Gyorsan elkészíthető reggelihez tippek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudna valaki tippet adni gyors, de mégis tápláló (azaz egy 2 méteres pasit is jól lehet vele lakatni) reggelire? Sajnos nincs időm még fél órát sem szöszmötölni reggel a konyhában, de azért néha szeretném meglepni a párom valami tápláló reggelivel. A rántotta, bundás kenyér és amerikai palacsinta különböző változatain már túl vagyok, szeretnék újítani, de nincs ötletem :( Előre is köszönöm, ha valaki segíteni tud.

2015. febr. 11. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én este szoktam kikeverni melegszendvicskrémet,reszelek sajtot és meg kenegetem előre a kenyérszeletkéket,majd lefedem fóliával és a hűtőbe teszem.Másnap reggel megsütöm őket.Főtt virsli mustárral,kechuppal.Vajas pirítós lekvárral kakaóval.
2015. febr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

- zsömle tetejét levágod, beleütsz egy tojást és kb. tíz perc alatt megsütöd

- hemendex

- sült kolbász/virsli/debreceni

- lecsó

- melegszendvics - akár sütős, akár toast

2015. febr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Készitesz sok vajaskenyeret! És még egyszerü is...
2015. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Veszel valamilyen szép friss pékárut. Megvajazod, teszel bele füstölt lazacot, rántottát, és ruccolát/salátát. Ennyi.
2015. febr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Márciuska ***** válasza:

Keverd össze ezeket: apróra szelt házi füstölt sonka (nem főtt!), tejföl, krémsajt, valamilyen nyersen fogyasztható csemege hagyma (pl. lilahagyma, póréhagyma, gyöngyhagyma, stb.). Piríts szép szalmasárgára apróra szelt vöröshagymát, bő olajban, és az olajjal együtt azon forrón öntsd rá a többi cuccra. Só nem kell bele, ha a házi sonka elég sós. Ropogós zsemlével, savanyúsággal isteni!

Tudom, a rántottákat már próbáltad, de ha esetleg a tojáspaprikást még nem ismered: Piríts hagymát zsiradékban, szórd meg pirospaprikával, majd gyorsan öntsd rá a felvert tojásokat. Keverd össze, aztán süsd meg lepénynek. Ha szépen összesült, húzd félre a tűzről, darabold fel a fakanál nyelével, és sűrítsd be liszttel kevert tejföllel. Fél perc alatt még egy kicsit összerottyantod, és kész.

2015. febr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
omlett
2015. júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!