Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi olyan nagy szám a tupperes...

Mi olyan nagy szám a tupperes dolgokon?

Figyelt kérdés

Hallottam már a nevét, meg a teszveszen mindig úgy fellicitálják az árát, mintha az se tudnák, hova szaladjanak örömükben egy kajatartó doboztól.

Azok is sima műanyag dobozok, nem? Akkor miért adnak érte annyi pénzt? Vagy tényleg valami extrát tud?


2010. febr. 10. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
szerintem annyira nem jók. én rengeteget kaptam ajándékba, de a többségét vissza kellett cserélni. pár megéri azt a horror árat, de a többség nem egy nagy valami.
2010. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Láttam egy tupperes hello kitty dobozt, de szerintem teszek a gyereknek matricát egy simára, mert elég vicces az ára... 1500 egy nyamvadt dobozért.
2010. febr. 10. 14:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos nekem olyan edényeim vannak tőlük, amiket sajnos már nem lehet kapni, pedig nagyon praktikusak! Alacsony, kerek, mikrózható, munkába ebben viszek magamnak ebédet (levest is lehet, mert még oldalra állítva sem borul ki) és régen a lányomnak is ebben hagytam ebédet, amíg nem volt szabad a gázt használnia. A többiért én sem fizetnék ennyit.
2010. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

az én anyukám 30 éve szakács, és tele van ezekkel a dolgokkal... nekem is vett ezt azt, évek óta használom, nagyon meg vagyok elégedve velük.

[link]

2010. febr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rengeteg van, és én nagyon szeretem. Sokkal starapabíróbbak, mint a sima műanyag dobozok. Ja és örökélet garancia van rá. Tehát ha nem a saját hibádból hibásodik meg egy tupperes cucc, akkor kicserélik. Anyósomnak 6 év után ment tönkre az aprítója, és szó nélkül kicserélték. Én most kaptam meg a konzervnyitóját, és nagyon imádom. Elég ügyetlen vagyok a konzervnyitáshoz, de ezzel pikk-pakk.

Szóval szerintem nagyon jók, csak drágák. Én hála Istennek a 90%-át kapom. Anyutól, anyóstól.

2010. febr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Én egyetemista koromban sokat hordtam ilyen dobozokban kaját. Mert az milyen jó, mikrózható, stb. Egyszer egy kis táskámat ellopták a vonaton, és ezek is benne voltak. Nem elsősorban ez volt a nagy veszteség, de gondoltam, pótolom valahonnan. Bementem egy kis áruház sarkában nyílt százforintosba és négy dobozt vettem egybecsomagolva. Rá volt írva, hogy mikrózható, hát akkor jó lesz, gondoltam.

Soha olyan jó cuccom nem volt még. Nem adnám őket a régi tupperes dobozokért, a nyomukba se érnek a mostaniaknak.

2010. febr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogyan csinálják,de piszok jól zárnak.Legalábbis az a fajta,ami nekem van.Kb.15 éve használom őket,minden héten legalább egyszer.Tehetek bele levest, fejjel lefelé sem folyik ki belőle,míg a bármelyik másik műa.edény előbb-utóbb feladja, és már egy érintés is elég, hogy felengedjen a teteje.De ez bírja! Csak 2 van, nagyon drágának számított, mikor vettem, de bőven megérte!
2010. febr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerintem van jó dolga ,és rossz is!többségében azért megéri az árát!De vannak háziasszonyok akikmár betegesen vásárolnak és szinte mindenük megvan amit a kiadó valaha kiadott eladásra! fölösleges megvenni mindet ez tény!De pl. nekem ami bevált és szerintem tük jó, az a poharak pedig drágák de nem törik el, .. és szerintem jobban járok vele anyagilag ha nem törik el.. 1100ft darabja.. és nem olyan gagyi mint amiket a 100asban vettem mert azok beszivták azt amit beleötötünk és büdös volt ezeknek nincs szaguk!!!!Amióta éléstárv van a htőnkben és abba teszem a felvágottat ,meg más egyebeket sajtot stb. azóta 1 nem hűtőszagú a hűtőnk,és sokkal jobban eláll az étel, arról nem is beszélve hogy szép a hűtő és teljesen rendb van benne!!!!!!konzervnyitó, hagyma apritó vagymi na az is nagyon jó!több tároló dobozom van, cumisüveg a babámnak, keverőkanél kelesztő,és mix fix .. ezek jók_! amiben csalódtam az a gyúrólap!!!!!na szerintem ezt nagyon elrontották!nem tapad le hiába tettem nedvesen le, akár mire raktam akkor sem tapad le csúszkál ,és szerintem drága is!szerinte csak az éri meg aminek van teteje,mert az tényleg jól zár, de kenyértartó aminek teteje sincs nem éri meg minek!!!!!!!!

van 1 keverőm más ilyenem nincsen mert sokat venni fölöslegesnek tartom. amit vettem az a malom mert sajtot ,dió félét és száraz kenyeret letudok vele darálni. 2 késem van tőlük de több aból sem kell szerintem.. mert nagyon éles és ha minden késed annnyira éles hamarabb megvágod a kezed:)

2010. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a részletes felsorolást, ezek szerint a dobozok tényleg jók. Kaptam egyet különben azóta a nagymamámtól, ilyen laposabb, de tényleg durva, hogy abból aztán ki nem folyik semmi, pedig látszik, hogy nem egy mai doboz. :)


Egyébként én úgy tartom az igazán éles késsel pont, hogy nehezebb elvágni a kezed, mert az tuti azt csinálja, amit akarsz, nem okoz meglepetéseket. Késekkel nincs baj, abból mindegy a tupperes késről mit mondanak nálam a zwilling a nyerő. :)

2010. márc. 18. 22:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!