Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mivel füszerezzem a kölest?

Mivel füszerezzem a kölest?

Figyelt kérdés
Oldalas mellé szeretnék köretként kölest tálalni,de nem tudom mivel füszerezzem.Tippek?A konyhában még kezdő vagyok.

2015. jan. 31. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kimondottan klasszikus körete a köles az oldalasnak, ezt csak úgy zárójelben, mert említetted, hogy még kezdő vagy... Jobb helyre is el tudom képzelni.


A kérdésre a válasz, semmivel!

A kölesnek nincs túl karakteres íze, ezt semmivel nem kell elnyomni. Simán csak sózd, (ami nem fűszer) azzal csak a saját természetes ízét emeled ki.

Ha mindenképpen ízesíteni szeretnéd, akkor egy pici fokhagymás marináddal csurgasd meg, az illik az oldalashoz.

(Apróra vágott, ledarált fokhagymát olajban áztatsz, és ezt az olajat használod fel)

2015. jan. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

Óh, szegény oldalas, jobb sorsot érdemelne, mint egy köleskerítést :)

Amúgy egy kis friss zölddel dobnám fel, petrezselyem, snidling, koriander... stb.

2015. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!