Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A barátnőm nem szereti a...

A barátnőm nem szereti a tortát, se a pudingot. Tudnátok valami kreatív sütireceptet küldeni?

Figyelt kérdés
Láttam képen egy m&m es tortát ami avval volt töltve és azt gusztának gondolta és meg is kóstolná. Úgyhogy ilyesmikre gondoltam.

2015. jan. 20. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha már így megálmodtad...:)

LINK: [link]

2015. jan. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Iagzából ezek a kreatív torták nagyon remekül néznek ki, de kétféle van: vagy egy normál tortát (pl csokitorta) borítanak be csokival, cukorkával, marcipánnal nagyon ötletesen - ami aztán ínycsiklandóan néz ki, és nagyon finom is, vagy fondantból készítik a figurákat, boítást, ami viszont akármilyen jól néz ki, túl édes. Viszont a díszítésnek, témának, kinézetnek csak a fantáziád szab határt.- mindkét esetben az a végeredmény, hogy egy tortát készítettél, ami hiába néz ki nagyon jól, ha a barátnőd nem szereti a tortákat, kétséges, hogy ízleni fog neki.

Én inkább valami kevésbé sütiset készítenék, mondjuk amerikai csokis kekszet (rém egyszerű elkészíteni), aztán egy szép nagy tálra halmozám, és egy kis m&m-s el díszíteném.

De ha csak egy krémesebb süti van, amit biztosan tudod, hogy szeret, akkor azt is elkészítheted tortaformában, és díszítheted úgy, mint ami tetszett neki.

2015. jan. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem szereti a tortát, akkor én nem is erőltetném. Hogy egy képet látott, és gusztának gondolta- talán meg is kóstolná- akkor viszont lehet, hogy meglepném vele.

Te tudod mennyire értékelné az igyekvésedet.

Van egy aranyos kekszes süti, a kekszsüni, ami lehet barna és fehér, igazi kézművesmunka.

Tortapapíron elhelyezve egy egész kis sünikondát is el lehetne helyezni, nagyon mutatósak és persze finomak is.

Keress rá, érdemes szerintem.

2015. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Mi gyümölcssalátát szoktunk készíteni (öntet nélkül, csak a sok gyümölcs összeöntve). Ami még eszembe jutott: készíthetsz marcipán-süncsaládot, annyi süniből, ahány éves. Apa-anya, gyerekek, nagypapa (szemüveggel) stb. Sünit úgy szoktam marcipánból, hogy egy kövér esőcsepp alakú marcipánt gyúrok, és ollóval bevagdosom, így lesznek a tüskék. Fehér marcipánból szoktam a testüket, és kakaóval összegyúrt marcipánból vagy csokis tortadarából a szemüket. Ha veszel piros marcipánt is, abból almát készíthetsz, vagy pettyes galócát, zöldből leveleket stb. Ételfestékkel is lehet színezni, csak egy kis plusz porcukrot is kell tenni bele, hogy ne legyen túl puha a folyékony festéktől.


Itt van kép a sünről:

[link]

2015. jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez az M&M-es torta is torta. Csak van rajta M&M-s :)

Egyébként mit nem szeret pontosan? Krémeket? Piskótát? Vagy semmilyen sütit?

Kekszet szereti? Én csinálnék egy kekszes-vajas alapot (olyan, mint amiből a kókuszgolyó is készül, vagy ami a sajttorta alapja). Akár lehetne sajttorta is, ha azt szereti. Vagy erre a kekszes alapra gesztenyés krém (gesztenye és mascarpone habosra kikeverve). A tetejére meg egy rakás M&M-s :)

2015. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Az Amerikai csokis keksz jó ötlet de azt ő szokta sütni nekem meg úgy mindenkinek ez a specialitása mondhatni.

Úgyhogy azt nem szeretnék. Az m&ms es torta az olyasmi volt hogy valami külső borítás (ami persze torta formájú ) És abba volt töltve a drazsé. A süni ötlet is jó! Erre az alkalomra csináltam házi készítésű gumicukrot ami szerintem ízleni fog neki. Igazából nem tudom mit nem szeret a tortában csak annyit mond mindíg , hogy nem szereti! :D

2015. jan. 21. 18:02
 7/8 A kérdező kommentje:
Valami jól bevált sós torta recepteket ha tud valaki küldheti! ^-^
2015. jan. 21. 18:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Zöldborsótorta jó lesz ?? Ha igen, szívesen leírom.
2015. jan. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!