Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik a kedvenc húsos (főétel...

Melyik a kedvenc húsos (főételszerű) levesetek?

Figyelt kérdés

Valamilyen húsos levest szeretnék szombaton főzni, de valami különlegesebbet, mint a gulyás vagy a bableves, ami után elég egy édes főétel, ami valószínűleg gőzgombóc lesz.


Nagyon kívánom a savanykás ízeket.


2015. jan. 15. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én kedvencem a húsleves, ami ha elég sok zöldség van benne simán elmegy főételnek, de ha különlegesebbet szeretnék akkor tárkonyos csirkeraguleves vagy becsinált leves. Az előbbit be szokták habarni, az talán savanykásabb.
2015. jan. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%

Ha savanykás ízeket kivansz akkor egy tojasleves tokeletes, mivel kell bele ecet, es kiadós is szerintem mert kicsit be kell sűríteni liszttel.


Vagy nalunk pl tegnap majgomboc leves volt ( teljesen általam készített, nem porból) es utana vargabéles.:) isteni

2015. jan. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Na a húsleves az nálam is nagy kedvenc, de annál azért tartalmasabbat szeretnék.


Tárkonyos ragulevest a férjem nem szereti, pedig arra már gondoltam én is.


Becsinált levest még sose ettem, mindjárt ránézek egy receptre.

2015. jan. 15. 10:00
 4/12 A kérdező kommentje:
Jók az ötletek, de most nekem egy tényleg nagyon tartalmas leves kell.
2015. jan. 15. 10:01
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Csorba vagy frankfurti leves?


De tényleg bármelyiket meg lehet főzni tartalmasra, ha a megszokotthoz képest más arányokkal készíted (sok zöldség, sok hús, kevesebb víz).

2015. jan. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Frankfurti leves! Abszolút favorit! :)
2015. jan. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

[link]


Palócleves: Variációk egy témára, attól függően, hogy milyen húsból, és milyen fűszerekkel készíted! Nálam nagyon bejött akár csirkéből, akár sertésből csinálom.

2015. jan. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kaszásleves- nagyon tartalmas, savanyú is. Nézd meg érdemes !
2015. jan. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kaszásleves szuper, köszönöm az ötletet.


Ez pont olyan, mint amit kerestem!

2015. jan. 15. 11:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Frankfurti, gulyás, becsinált. De mondjuk a krémleveseket is szeretem, levesgyönggyel elég laktató tud lenni. :)
2015. jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!