Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tészta nélküli sütemény?

Tészta nélküli sütemény?

Figyelt kérdés
Valami olyan süteményt szeretnék csinálni, aminek nincs tésztája, nagyon könnyű, csak krémből és/vagy habból áll, esetleg egy kevés gyümölcs illetve zselé lehet benne. Tudtok ilyet?

2015. jan. 2. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
kókuszgolyó? amúgy most hirtelenjébe a habról a kókuszcsók, habcsók jutott eszembe, de ezek többnyire díszítő elemek szoktak lenni.
2015. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a habcsók se rossz de valami tényleg sütemény jellegűre gondoltam. egyszer egy rendezvényen ettem valami fehér habból álló kocka alakú süteményt, amiben gyümölcsszeletek voltak semmi más, és borzalmasan finom volt. valami hasonlót szeretnék, de egyszerűen nem tudom hogy lehetne megcsinálni, szükségem lenne valami receptre.
2015. jan. 2. 21:53
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltam triplacsokis mousse tortát, ahol csak három mousse réteg volt: fehércsoki, tejcsoki és étcsoki.


Könnyű, finom... :)

2015. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha fél liter tejet és fél liter tejszint,cukorral,vaniliacukorral fel forralsz és zselatint keversz bele, felforralod, hagyod langyosra hülni a poharak aljába gyümölcsféléket szórsz és utána mehet a hütõbe.En van amikor keverek bele egy tojásárgáját,de csak amikor már levettem a tüzrõl.Most nem jut eszembe a neve ennek krémnek.
2015. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.


utolsó, azt meg tudnád mondani mennyi kell a többi hozzávalóból? nagyon finomnak tűnik

2015. jan. 2. 22:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Még a sajttorta jutott azóta eszembe (első voltam)
2015. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

22:15


A gyümölcsökbõl vagy befõttbõl tehetsz bele tetszés szerint.A zselatint készitsd el a leiràs szerint kb. egy zacskó és ugy öntsd a forró tejkeverékbe.

2015. jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na eszembe jutott a neve:Panna Cotta ez egy olasz krém, de a francia creme brulee is finom, és gyorsan megvan.Keresd ki az interneten.
2015. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem amit te ettél az joghurttorta lehetett.
2015. jan. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is joghurttortat ehettel, mert a moussetorta nem mondhato konnyunek. (Zsir, cukor es kcal szempontjabol biztosan nem.)

Ilyen jellegu egyebkent a turokremtorta, illetve a turofelfujt vagy a joghurtfelfujt. Igazan konnyu, igazi nyari edessegek.

2015. jan. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!