Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Akarok a barátomnak csinálni...

Fényember kérdése:

Akarok a barátomnak csinálni nutellás muffint. Ma csináljam meg vagy inkább holnap reggel mielőtt megyek hozzá?

Figyelt kérdés
1 órás buszútra lakik szóval így is ki fog hűlni és nem lesz olyan friss de ha reggel valami gixer jön közbe akkor meg annyi a meglepimnek. Szóval ma csináljam még meg vagy holnap jobb lenne?:)

2014. dec. 26. 15:49
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem ma csináld meg,és holnap süsd meg! :)
2014. dec. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
46%
szerintem vidd át magaddal az üveg nutellát, és használjátok jobb dologra ;-)
2014. dec. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megsütheted ma is. A barátodnál egy percre tegyétek be a mikróba és olyan lesz, mint a friss. De csak annyit, amennyit azonnal megesztek. A többit akár le is fagyaszthatjátok.
2014. dec. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Reggel csináld, mert nagyon száraz lesz holnapra.
2014. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D

Úgy döntöttem hogy inkább ma megcsinálom, hogy holnap már ezzel se legyen gondom. Biztos így is finom lesz, amúgy is kihűlne az úton:)

2014. dec. 26. 16:45
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszed, egy jó muffintészta nem szárad ki másnapra. Amúgy meg csomagold be kihűlve papírtörlők közé téve egy dobozban, kutya baja nem lesz holnapig.

Én pl csomagolás nélkül egy tálban vagy a mikróban, vagy a hideg sütőben tartom, míg el nem fogy. ezek légmentesen zárnak és nem szárad ki benne még harmadnapra sem.

2014. dec. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!