Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell azt a sütit csinálni...

Hogy kell azt a sütit csinálni ami alapja a háztartási keksz valamilyen csokis krémbe?

Figyelt kérdés
szombaton bálba megyünk oda szeretnék ilyet csinálni.milyen formába kell beleönteni? légyszi írjátok le hogy kell csinálni:)meggyes süti mellé viszem...
2010. febr. 4. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Hozzávalók:


2 dl víz

25 dkg porcukor

5 dkg cukrozatlan kakaópor

25 dkg margarin

reszelt citrom- vagy narancshéj (elhagyható)

fél dl rum

25 dkg apróra tört háztartási keksz

25 dkg darált háztartási keksz


Elkészítése nagyon egyszerű. A keksz kivételével minden hozzávalót felteszünk főni. 5 perc főzés után belekeverjük a kekszeket, jól elkeverjük, majd folpack-kal kibélelt őzgerincformába öntjük. Kihűlés után 2 órára a hűtőbe, vagy fél órára a mélyhűtőbe tesszük.

[link]

ha erre gondolsz:)

2010. febr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! én is ismerek a fentihez hasonlót , de én egy csomag ostyalapot tördelek bele, plusz 5 dkg durvára vaágott dió és 5 dkg mazsola kerül bele.rum helyett rumoroma is jó.

ugyanúgy folpackos őzgerinbe egy ejszakára a hűtőbe.

másnap szépen szeletelhető.

nekem igy két keskenyebb őzgerinc szokott lenni.

2010. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm...remélem jól fog sikerülni:)
2010. febr. 4. 17:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!