Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Készített már valaki töltött...

Készített már valaki töltött káposztát pulykahúsból?

Figyelt kérdés
Milyen?

2014. dec. 21. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

Én mindig érzek a darált pulykának egy furcsa - jellegzetes, nem romlott - melllékízét, amiért nem zseretem.


Ha karácsonyra akarod fözni, akkor inkább maradj a hagyományos darálthús mellett, mert ha más is van úgy, mint én, annak garantáltan elmegy az étvágya töle - és az neked is meg neki is kellemetlen lenne.

2014. dec. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Én évek óta pulykából csinálom, még senki nem kifogásolta.
2014. dec. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első, köszönöm a tanácsot, de magamnak készíteném, én pedig nem szoktam szerencsére semmi mellékízét érezni.

Második, nem túl száraz?

2014. dec. 21. 15:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Csináld inkább disznó husbol, . Én mostanába pár éve sütnivalo kolbászbol csinálom ez lett idáig a legjobb. Leszedem rolla a haját és csak rizst teszek hozzá semmi mást betöltöm a levélbe. nagyon finom,
2014. dec. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Főztem már, meglehet enni, de nem jó. Csak disznóhúsból az igazi, és az sem egészégtelen.
2014. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 zolidobos ***** válasza:
74%

Hát, tisztán pulykahúsból készítve, garantáltan laposvágó kell a fogyasztásához. ha meg szalonnát teszel hozzá, minek mókolni a pulykával. Tisztességes dagadó a legalkalmasabb szerintem, még abba is elkél némi zsiradék pluszba.a töltött káposzta nem fogyókúrás étel!

Mindezek mellett elismerem, hogy pulykából is jó lehet, annak, aki ezt szokta meg.

2014. dec. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fogyós időszakomban próbálkoztam pulykahússal, de lesújtó volt a végeredmény. Rizzsel összetéve még szárazabb, mint önmagában.

Ha nem ódzkodsz a disznóhústól, akkor inkább bűnözz egyszer egy évben, de egyél akkor már egy becsületes töltöttkáposztát.Persze ez a privát véleményem, a döntés a tiéd :)

2014. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem gondoltam, hogy ennyire rossz véleményeket fogok róla olvasni...
2014. dec. 21. 19:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Kettes voltam: de, igen, szárazabb, mint a disznóhúsból szalonnával. Viszont én rizs helyett gerslit teszek hozzá, és mi megszoktuk. Valóban nagyon negatív a hozzászólók véleménye, szerintem csak hozzáállás kérdése, hogy mi száraz, mi nem.
2014. dec. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tegnapi7-es vgyok. Félreértés ne essék, én is szeretem a pulykát, csak más verzióban. sültnek pl comb-szárny, mell rántva, tokányoknak, combfiléből brassóit is készítettem már.

De fasírtnak és húsgombócnak(káposztába, töltöttpaprikába ) nem jött be.

Szóval nem a pulykaellenesség szólt belőlem, hanem a tapasztalat, ahogy nekem ízlett.

Senkit nem akartam megsérteni azzal, hogy próbáltam lebeszélni a pulykás töltöttkáposztáról.

Bármiből főzöd is, kellemes ünnepeket, a töltötkáposzta mellé :))

2014. dec. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!