Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Chilis babot tésztával vagy...

Chilis babot tésztával vagy rizzsel jobb enni?

Figyelt kérdés
Sosem készítettem még, meg nem is ettem chilis babot, de a páromnak az az egyik kedvence, szóval ma azt szeretnék csinálni ebédre, mivel szokták enni rizzsel vagy tésztával? Sajt mennyire megy hozzá?
2014. nov. 27. 08:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Kenyérrel !!!! :-))) Azzal az igazi ! Sajt fölösleges !
2014. nov. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
...* még a tortillát is ajánlom hozzá,ha a kenyér nem annyira szimpi .
2014. nov. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mi imádjuk ..innen szoktam válogatni mikor milyen módon készítem el : [link] Volt már amúgy hogy nagyon ki akartam tenni magamért ,így ezt változatot késztettem el ,ami a legjobb az összes közül ,akkor is ha macerás és anyagilag is bele kell invesztálni : [link]
2014. nov. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Sem a tészta, sem a rizs nem való hozzá, vagy tortilla (mexikói tipusú) vagy friss kenyér illik mellé.


De eredetileg a húsos rész meg a szalonnás-babos rész két külön edényben készült, és a bab volt a "körítés" azzal lakott jól mindenki, a hús meg csak feltétszerüen volt hozzá, és sem tészta, sem rízs, sem kenyér, sem tortilla nem járt mellé.

2014. nov. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
De igenis illik a reszelt sajt a tetejére! Se rizs, se tészta nem illik hozzá. Köretre nincs szükség, mivel ez egy főzelék, és szénhidrát már van benne (bab).
2014. nov. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
ezt a receptet néztem ki amúgy, ebben csigatésztával van, erről mit gondoltok? (tudom, nem valami bonyolult recept, de még kezdő "konyhatündér" vagyok :D, próbálkozom)
2014. nov. 27. 08:41
 7/21 A kérdező kommentje:
link lemaradt: [link]
2014. nov. 27. 08:41
 8/21 anonim ***** válasza:
Ez húsmentes, így is szereti a párod? Ha ezt akarod megcsinálni, akkor inkább a tészta, mint a rizs.
2014. nov. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
hát azt nem tudom, hogy hús nélkül is szereti-e :s de végülis van itthon a fagyóban sertéstarja, azt is rakjak bele? vagy nem jó ötlet?
2014. nov. 27. 08:54
 10/21 anonim ***** válasza:
A tarját daráld le és süsd meg előtte serpenyőben!
2014. nov. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!