Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit süssek a nagynénjéméknek?

Mit süssek a nagynénjéméknek?

Figyelt kérdés
hétvégén jönnek hozzánk és valami mutatósat várnak mert cukrásznak tanulok de még csak pár hónapja tanulom ezt úgyhogy nincs nagy gyakolatom. Mit süssek nekik ami mutatós de mégis könnyű megcsinálni?
2014. okt. 19. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
lassan karácsony... mézeskalácsházat:D
2014. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aaazt, jó kis gyömbéres, szegfűszeges, fahéjas mézeskalácsot!
2014. okt. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez kedves tőled :)


Attól függ minek : aprósüteményt, vagy vmi olyant amit így lehet beszélgetés közben csipegetni, vagy desszertet


Mézeskrémes sztem mindig nyerő

Desszertnek meg vmi nehezebbet: pl Panna cotta, szuflé, torta

2014. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaj, lemaradt, bocsi

brownie fagyival(!!!:)) (sztem ezzel bárkit megfogsz, ilyet vittem fagyi nélküli suliba, és annyira ízlett nekik, hogy még a receptjét is elkérték)

Vagy creme bruleeéééé :)


Ha meg tényleg le akarod nyűgözni őket, akkor macaron, de azt tényleg nehéz csinálni

2014. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat megy a pacsi mindenkinek :)

igazából valami krémes sütit szeretnék vagy tortát feketeerdő szelet ugrott be ma azt akár szépen ki is tudom díszíteni, szerintetek hogy csináljam? :)

2014. okt. 20. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!