Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek milyen tortát...

Szerintetek milyen tortát süssek anyukám szülinapjára?

Figyelt kérdés
Anyukám szülinapsejára szeretnék sütni tortát kérlek segitsetek dönteni légyszives! :)

2014. szept. 17. 07:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Mik a lehetőségek?
2014. szept. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha leírnád, hogy mit szeret, illetve mi közül lehet választani, akkor könnyebben tudnánk tanácsot/segítséget adni.
2014. szept. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:) Hát ő ugyvan vele, hogy minden féle sütit/tortát szeret........ De én nagyon tanácstalan vagyok! :( Az biztos, ő szereti a különleges izeket, ami eltér az ugymond 'hétköznapitól' :)
2014. szept. 17. 08:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Csinálj feketeerdő tortát.

http://www.youtube.com/watch?v=xqbou6Q4sEI

2014. szept. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fent vagy facebookon? Ha igen, csatlakozz a Torták sütik házilag csoporthoz! Merem ajánlani, ott van a hagyományostól eltérő, és hagyományos torta is, vagy 1000 féle, és sok sok hozzáértő kedves sütögető. Én is tag vagyok, de csak nézelődni szoktam, én sosem sütök tortát... :)
2014. szept. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Te ismered az ízvilágát, hogy mit szeret és mit nem. De én ajánlom, hogy ne legyen az a nagyon édes csömörféle. Ha különlegeset szeretnél, mit szólsz a sajttortához?
2014. szept. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mivel kárdésed csak két konkrét dolgot tartalmaz: anyukád és születésnapja, a válasz is csak általános lehet.

Olyan tortát süss:

- amilyet szeret és

- ami ehető.

.

Meglátod, bármilyen lesz is tortád, Ő örülni fog neki és dicsérni fogja!

2014. szept. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En most utoljára dulce de leche tortat készítettem, mindenkinek ízlett. Eloszor a dulce de leche-t kell elkészíteni - erre kb millió receptet fogsz találni. En siman beleontottem a sűrített tejet egy lábasba es állando keveres mellett karamellizáltam. Kakaos piskóta lapot sütöttem kettőt -sima piskóta, csak 2 kanál cukrozatlan kakaopor kell bele es egy kapcsos torta formában egy kerek lapot. Egyforma vastagságú csíkok ra vágtam es megkértem a krémmel - a krem hülés közben surusodik! Aztan feltekertem a csíkokat egy nagy csigává, ugy, hogy kitöltse a torta formát. A formába elotte beletettem a piskótalapom es azt is megkértem krémmel. A tetejére vanilia puding kerult. Igy nézett ki felvágva: [link]
2014. szept. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát első sorban bocsánat a tudatlanságomért, és nagyon köszönöm a tippeket! :)
2014. szept. 17. 11:43
 10/10 anonim válasza:

van egy nagyon egyszerű receptem, ami úgy 10 perc alatt el is fogyott.

Először is kell sütni egy egyszerű kakaós piskótát, amire a következő krémet teszed: Vegyél egy 12 db-os sima habcsókot, vedd le az ostyarészt, tedd félre(később jó lesz díszítésnek). Verj fel 500 ml tejszínt, majd keverd össze a habcsókokkal. Tehetsz hozzá egy kis kókuszt is. Ezt kend rá a piskótára, majd díszitsd az ostyákkal

2014. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!