Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok írni olyan torta...

Tudnátok írni olyan torta receptet, ami egyszerű és gyors egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 11. 17:53
 1/1 anonim válasza:

ezt a receptet én fejlesztettem tovább :D

ugye van a cunciszelet, ami egy nagyon egyszerű süti...

hozzávalók:

-3db alma

-1 pohár tejföl

-1 pohár liszt

-10 dkg vaj

-1 pohár cukor

-1 tasak sütőpor

---"---- vaníliás cukor

elkészítés: a 3 almát lereszeljük, összekeverjük a liszttel, tejföllel, és a puha vajjal. adunk hozzá egy pohár cukrot, egy tasak vaníliás cukrot, és egy tasak sütőport. az egészet jól összedolgozzuk, majd egy kivajazott tepsibe öntjük. (a tetejére lehet felkarikázott almaszeleteket tenni, de sütés ELŐTT!! )

180 fokos sütőben 20-25 perc alatt készül el.

na, én ezt alakítottam át... ugyanez a recept, csak egy tortaformába öntjük. előtte nagyon alaposan ki kell vajazni, és és lisztezni! és mikor kihűlt, feldaraboljuk vízszintesen, és kapunk néhány vékony szeletet, és azok közé vastagon vaníliapudingot kell rakni, mikor kész, külön tepsibe pirítunk almákat, és a külsejére tesszük a szépség kedvéért. a tetejét csokiöntettel is le lehet önteni :) ez a cuncitorta :D

2014. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!