Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olyan mártás recepteket...

Olyan mártás recepteket írnátok, ami nem hízlal?

Figyelt kérdés
De joghurt és kefír ne legyen benne, mert azt nem szeretem sajnos. Nem tudom, mivel tudnám feldobni a párolt zöldségeket.
2014. szept. 26. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan mártást használj, amiben nincs cukor és liszt.
2014. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
Párolt zöldségekre nem is való mártás, főleg nem tejtermékes. Én vajon szoktam feldobni, kicsit átforgatni benne a zöldségeket, majd úgy ráönteni kevés vizet és vegetával ízesítem, vagy magam válogatok hozzá szárított fűszereket, amikkel ízesítem. Lefőzöm a levet és már kész is.
2014. szept. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A salsák.
2014. szept. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2. én is így szoktam csinálni, de már borzasztóan unom és hát elég száraz nekem így sovány hússal együtt.
2014. szept. 26. 13:42
 5/7 anonim ***** válasza:

2. voltam. Talán valahol másképp kéne feldobni a menüt. A párolt zöldség az párolt zöldség, nem sokat lehet rajta javítani, de kérdés, hogy miből állítod össze. Lehet benne brokkoli, vagy karfiol, esetleg karikára vágott répa, vagy vágott bab, egy kis gomba stb. Így nem lehet száraz, mert eleve megőrzi a nedvességtartalmát mindegyik zöldség. Talán inkább a húst kéne feldobni: Reszelj rá sajtot és pirítsd rá a végén.

Vagy másik: fogod a párolt zöldségeket és bele teríted egy tepsibe. Kensz rá besamel mártást, arra reszelsz sajtot és rápirítasz a sütőben. Isteni köret natúr hús mellé.

2014. szept. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi sem hizlal, kérdező, csak mozogni kell.
2014. szept. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó, hét ez is igaz, de 60 évesen izületesen, egész napos ülő munka mellett már nehéz...
2014. szept. 27. 13:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!