Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha valaki fott kukoricat akar...

Ha valaki fott kukoricat akar enni az miert nem morzsolja le es utana fozi meg?

Figyelt kérdés
Kevesebb lenne a veszteseg sztem.

2014. szept. 9. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Á, lemorzsolni macerás (ott lenne csak veszteség, a sok kis zsenge szem szétloccsanna, morzsolni csak a keményt lehet, de enni a zsengébb jó) és poénosabb és szebb egészben :)

Van, akinél nincs is veszteség.

2014. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem pl. Nincs úgy gusztusom megenni. Az az igazi, mikor lerágod a csőről. Almát is jobban szeretem gerezdekben, vagy harapni, mintha pl. le lenne reszelve!
2014. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltál már nyers, főznivaló kukoricát morzsolni?

Biztos vagyok benne, hogy nem, ugyanis a szemeket csak szétcsócsálni lehet, lemorzsolni nem. Az csak érett (száraz, kemény) kukoricával lehetséges.


A csőröl viszont fött állapotban le lehet az egész szemet enni, mindenféle veszteség nélkül - csak a csutka marad.

2014. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat kiprobalom ha lesz otthon kukorica tuti lemorzsolom, annyira nem lehet zsenge. Rendes kukoricat egy rakatszor morzsoltam mar.
2014. szept. 11. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!