Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen egyszerű, több ideig...

Milyen egyszerű, több ideig hűtőben tárolható ételek vannak?

Figyelt kérdés
És meddig tárolható?
2010. jan. 16. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fagyaszd le inkább,és vedd elő,ha enni akarod.
2010. jan. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Chilis bab, rizses hús, töltöt káposzta, paradicsomos káposzta... 3 nap max, de ha nagy adagot csinálsz inkább fagyasz le belőle.
2010. jan. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
húsos káposzta, sólet.
2010. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amélyhűtőzés kitünő dolog.Én szoktam főzőnapokat tartani,vagy duplán főzni.Minden mélyhűtőzhető amiben nincs krumpli.Leveseket,főzeléket,grizestésztát,én kirántom a húst,megsutöm a fasírtot,úgy teszem el-mélyhűtőzacskóba,amit ha előveszek rögtön mehet a mikróba.A császármorzsa pl kimondottan finomabb mélyhűtőzés után.Palacsintát-üresen-5-sével,tortát,aprósüteményt egy egész dobozzal teszek el-így nem szárad ki-kiveszed,vársz egy kicsit és eheted.Amélyhűtőzéssel nem csak időt takarítasz meg,hanem sok pénzt is,rendesen étkezel,és a vendéget is kinálhatod.zs
2010. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!