Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Levest készítettem pörkölt...

Levest készítettem pörkölt alapból. Savanyú volt egy picit. Romlott lehetett?

Figyelt kérdés
A pörkölt előző nap készült, és mivel még este meleg volt, csak reggel került a hűtőbe. Ma csináltam belőle levest és amikor már majdnem kész volt éreztem, hogy savanykás. A pörkölt alá tettem egy fél paradicsomot is. Lehetünk tőle betegek?
2014. aug. 18. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha nem a paradicsom miatt volt akkor megromlott
2014. aug. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Egész éjszaka kinn volt? Te nem vagy normális! Ilyet nem szabad! Az ételeket nagyon gyorsan le kell hűteni, legegyszerűbb a mosogatóba hideg vizet engedni, és abba beleállítani a lábast, és ha megmelegszik a víz, cserélni. Így egy negyed óra alatt lehűl. A maradékot feltétlenül dobd ki!
2014. aug. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Simán megromolhatott egy éjszaka alatt. Miért nem tetted hütőbe?? Előtte mosogatóba hideg víz és lehűteni langyosra...
2014. aug. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

Az előző válasz lényege jó, gyorsan le lehet hűteni a meleg ételt.A stílusa viszont nem valami elegáns. Így nem lehet válaszolni, jó lenne, ha fékezné a felesleges indulatait.

Ha kint volt egész éjszaka, lehet, hogy valóban megsavanyodott, egy fél paradicsomot nem lehet kiérezni a pörköltből.

2014. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
A 81 %-osra értettem a megjegyzésemet !
2014. aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A válaszomban mégis mi az indulatos? Mert megkérdeztem miért nem rakta hütőbe? Komolyan nem értem. :D Vagy csak a szokásos kössünk már bele valamibe ember vagy?
2014. aug. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ki írta azt, hogy "te nem vagy normális " ??
2014. aug. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ja és nem olvastad végig, hogy utána megjegyeztem, hogy a 81 %-os válaszolóra értettem.

Sajnálom, nem téged akartalak kritizálni, hanem, akit illet.

2014. aug. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A kötekedőknek: este 11-én oltottam el a tüzet alatta, reggel 5-kor tettem a hűtőbe. Nem volt erőm még hűthető

Itt a kérdés most lényegében az, hogy lehetünk e betegek a belőle készült levestől. Megjegyzem a szaga nem volt rossz.

2014. aug. 18. 18:58
 10/13 anonim ***** válasza:

Ennek ismeretében szerintem nem lesztek betegek, mert már jelentkezne gyomorfájás.

Ha az éjszaka is nyugodt lesz, holnapra már el is felejtheted.Reméljük a legjobbakat :)

2014. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!