Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Elektromos muffinsütőben mit...

Elektromos muffinsütőben mit lehet még sütni?

Figyelt kérdés
Van valakinek ilyen?kipróbálta már valaki?Ajándékba kaptam, de nem szoktam muffint gyakran sütni.Jobban szeretem a töltelékes, krémes sütiket,nekem ez túl száraz..
2014. júl. 14. 12:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Most találtam egy receptet, aminek marshmallow van a közepén:D

[link]

De el tudom képzelni sós vagy tejkaramellával is, az is finom lenne, és jól megolvad :)

2014. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Na,kész:)

Gyorsan megsül,és nincs meleg a konyhában:)

Úgy csináltam, hogy a tetejét levágtam.Beletöltöttem a következő krémet.Rámával kikevert porcukor, és kakaópor.

Fincsi lett.

Ja és szépen feljött a teteje is, mint a sütőben...:9

(azt hittem ez lapos lesz:))...de nem)

2014. júl. 14. 17:14
 13/19 TappancsMancs ***** válasza:
100%

"Nekem van elektromos citrusfacsaróm, és ha az ember napi szinten iszik narancs- vagy egyéb citruslevet, akkor megéri. :D Sok időt megspórol, és sokkal jobban kifacsarja a gyümölcsöt, mit a nem elektromos. "


Bizonyos háztartásoknál vannak olyan szokások amik kivételt jelentenek. A haszontalan háztartási eszközök kérdése ettől még elég nyilvánvaló, ugyanúgy fennáll. Aki napi szinten iszik facsart narancslevet persze hogy bejön, csak akkor megkérdezném ez nálunk mennyire elterjedt, mert ezt meg is kell tudja engedni magának a háztartás és ha összevetjük azzal hányan veszik csak azért meg mert jópofa ötlet az elektromos narancsfacsaró akkor lehet mégis sokan "bedőlnek" a csini kínálatnak.


Időt lehet vele spórolni de jobban nem facsarja ki, én kézin is bármilyen mértékben ki tudom facsarni és ha valaki nem szenved kóros végelgyengülésben akkor egy átlagember ki tud facsarni teljesen ! egy narancsot.


Sok embernek van annyi gyakorlati tapasztalata hogy átlátja az ilyen cuccok mennyire válnak be a valós életben használat közben. Vagy utólag rájön. :)


Kivételes példákat én is tudok ezekre mondani. Egy iskolában biztos jól jön egy elektromos kenyérszeletelő kés, amikor napi 100 kg kenyeret kell felszeletelni. A haszontalanságuk akkor mutatkozik ha gyakorlatilag mégsem használják. Egy átlagos háztartásban teljesen fölösleges az elektromos kenyérszeletelő és a citrusfacsarógép is.

2014. júl. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Utánanéztem valamennyire és úgy tűnik a muffinsütő pont egy jó cucc. Szóval ezt visszavonom klassznak tűnik. A tölteléket meg úgy lehet ilyen sütikbe tenni, hogy alulra megy egy egy kanál massza a formákba, abba kis mélyedés középre és rá megint tésztamassza. Az alsó tészta lehet eleve több mert a töltelékek lemennek az aljára sütés közben. Szóval felülre elég egy kicsi tészta bevonat.
2014. júl. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Hát igen.Emlékszem, száz éve mikor kórházi gyakorlaton voltunk,gyenge kis 15 éves kezem majd leszakadt, mikor a betegeknek kellett vagy 10 kenyeret felszeletelni az osztályon....Akkor még nem volt előre szeletelt kenyér, és elektromos kés.


Tény, hogy sok minden praktikus,és jó dolgot feltaláltak, ami tényleg hasznos is.


Mondjuk én a gofri-és szendvicssütőmet is szeretem...:)

2014. júl. 15. 16:07
 16/19 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Gofri sütőnk nincs de szendvics sütő, ez az összecsukódós az van és az klassz.
2014. júl. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig két dolgon borultam ki. A Zöldborsófőzelék alapon(por) és a minap láttam a zacskós tejberizst....a harmadik ez a muff sütő :D


Szerintem bármilyen más kevert tésztát beleönthetsz, muffin formája lesz,de mondjuk egész csülköt meg ilyeneket nem XD,tehát csak sütemény sütésre alkalmas.

2014. júl. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
2 napja láttam egy jónak tűnő dolgot és eszembe jutottál. Bármit össze vagdalsz,amit rántottával eltudsz képzelni (zöldségek,sajt,virsli,kolbász,szalonna..s.tb) És ezeket a hozzávalókat szétporciózod a muffinsütő mélyedéseibe. Felvered a tojást és ráöntöd majd megsütöd.
2014. júl. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 NTBS ***** válasza:
Bármit, ami belefér a formába.
2023. márc. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!