Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Elektromos muffinsütőben mit...

Elektromos muffinsütőben mit lehet még sütni?

Figyelt kérdés
Van valakinek ilyen?kipróbálta már valaki?Ajándékba kaptam, de nem szoktam muffint gyakran sütni.Jobban szeretem a töltelékes, krémes sütiket,nekem ez túl száraz..
2014. júl. 14. 12:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha kész a muffin akkor vágd félbe, kend meg krémmel, majd tegyél a tetejére is krémet, és kész :)Megértelek, én is jobban szeretem a krémes sütiket, de a muffinra is lehet krémet rakni, vagy meg lehet tölteni lekvárral, esetleg ha friss gyümölcsöket meg csokit dobálsz bele máris nem lesz olyan száraz, pláne ha jó a recepted.
2014. júl. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%

ÚRISTEN!! Muffin sütő -.- ennél haszontalanabb már csak a "palacsinta alap por" meg a "muffin por"


szerintem bármint (gondolom muffin formájú) ha lehet szabályozni a hőmérsékletet is

2014. júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

hát na:) ajándék:)

amúgy én örülök neki, nem kell bekapcsolni a gázsütöt...:)pláne kánikulában jó!:)

2014. júl. 14. 13:07
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem drága amúgy a tacskóban akciósan 2700 ft.
2014. júl. 14. 13:07
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, ilyeneket is lehet vele csinálni:

[link]

Meg is kívántam... :D

2014. júl. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom pogácsát.
2014. júl. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 TappancsMancs ***** válasza:
64%
A "palacsinta alap por" és a "muffin por" "valóban" a legfontosabb legpraktikusabb találmányok. :D Ilyen még az elektromos kenyér szeletelő kés. Meg az elektromos olajsütő ami semmi más mint egy elektromos lábos. Az egyedüli plusz a kivehető rács. :D Amúgy egy sima elektromos lábos az egész de be tudták adni az embereknek mint annyi mindent. A kenyérpirítók is "megérik" a pénzüket. Alig van amelyik valóban pirít és nem csak szárítva-pirít. Rásüt velük az ember kétszer és alig pirultan kiszáradt a kenyér, ha pirítja is akkor is összevissza foltokban. Láttam nemrég olyan recept oldalt ahol szinte minden receptnél ott volt az összetevők között valami kész-félkész művacak, hogy kell bele leveskocka :) meg paradicsom konzerv meg akármi.
2014. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 TappancsMancs ***** válasza:
100%

kell még venni hozzá :D



elektromos késélező

elektromos citromfacsaró (mert az ember nem igazán képes kicsavarni egy citromot)

elektromos konzervnyitó

tejhabosító

palackzsugorító

tojás feltörő

rázó tojás (zárt mozsár golyóval, rázással morzsol)

körömlakkszárító

elektromos vagy egyéb tenderizer


:D

2014. júl. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Elektromos fogkefe...:)


De térjünk vissza a kérdéshez!


Első válaszoló,és aki a képet linkelte,milyen krémmel érdemes tölteni?Ami nem folyik ki sütéskor?


Nem tudom, ebben hogy emelkedik fel ilyen szépen,mert a teteje ugye rázár, nem úgy mint a tepsiben?

2014. júl. 14. 16:09
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van elektromos citrusfacsaróm, és ha az ember napi szinten iszik narancs- vagy egyéb citruslevet, akkor megéri. :D Sok időt megspórol, és sokkal jobban kifacsarja a gyümölcsöt, mit a nem elektromos.


Kérdező, én nutellával vagy lekvárral tölteném meg sütés előtt, vagy esetleg sütés után egy fecskendővel vagy habzsákkal vaníliapudingot/krémet (vagy bármilyen más pudingot vagy krémet:)) nyomnék bele a tetején, majd a tetejét tejszínhabbal vagy tojáshabbal vagy akármivel fedném.. :) Így:

[link]

Ez pedig egy nutellás, aminél sütés előtt töltjük a muffint:

[link]

2014. júl. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!