Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Konzerves dobozt be lehet...

Konzerves dobozt be lehet tenni a mikróba?

Figyelt kérdés
lehet benne melegíteni?
2014. jún. 25. 11:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem lehet!

Én is éppen úgy jártam ahogyan a nyolcas válaszoló. Szintén vajat akartam puhítani,és szintén papírjával együtt tettem be,ugyanúgy szikrák,alig tudtam kikapni a mikróból.

2014. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azért nem tudom pár embernek miért kel ócsárolni, lehet nem olvasta, hallotta még sehol. Tisztára bunkók vagytok...
2014. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Konzervdobozt nem szabad mivel túl nagy méretű fémtárgy és ezáltal túl sok mikrohullámot ver vissza ami miatt hamarabb tönkremegy a mikrósütőt működtető magnetron.

Kiskanalat bele lehet tenni amennyiben az folyadékban áll de akkor is vigyázni kell, hogy ne érjen hozzá a mikró falához.

Alufóliát, nagyobb fémtárgyat és természetesen elő állatot semmiképpen ne tegyél bele.

2014. jún. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Atyaég, kedves 3-as válaszoló, a fém GRILLrácsot nyilván bele lehet tenni, AMIKOR GRILLEZEL a mikróban, de NEM akkor amikor a mikrohullámú funkciót használod.....!
2014. jún. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

igen

én a tojást is abban főzőm, mármint mikróban.

2014. jún. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
ha berakod látsz egy bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz-t
2014. jún. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!