Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik sütirecept a szimpatiku...

Melyik sütirecept a szimpatikusabb nektek? Nagymamám szülinapjára készülnék sütivel.

2014. jún. 12. 22:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

SOS! Sikerült végül formát venni, úgy örülök, most látok neki a kávétortának. Itthon a legócskább sütőpapírunk van csak, egyszer sütöttem vele és totál beleragadt a süti, úgyhogy szeretném csak olajazni-lisztezni a formát, csak azt nem tudom ez piskótás tészta-e (mert azt olvastam hogy ha piskóta, akkor nem szabad lisztezni mert összeesik a torta). :S Plusz tortabevonó helyett ha tortabevonó csokit használok, az jó? Vagy az egy és ugyanaz? Pluszúgy van, hogy a lapra csak egyszerűen rákenem ezt a krémet és kész? Nem kell bevonni csokival vagy valami?

Nagyon köszönöm mindenki válaszát, sokat segítettetek!

Marad a kávès, mert nagyim nagyon szereti :)

2014. jún. 14. 21:15
 12/12 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy díszítésnek nem vettem semmit :(, ezért arra gondoltam hogy összetört mogyorót rakok rá de sajnos csak sós mogyoró van itthon, de ha jól megmosnám talán nem érződne a sós íz.. Szerintetek? Vagy rakjak csak reszelt csokit? Vagy csokidarabokat?
2014. jún. 14. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!