Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik sütirecept a szimpatiku...

Melyik sütirecept a szimpatikusabb nektek? Nagymamám szülinapjára készülnék sütivel.

2014. jún. 12. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szemelyes kedvencem a raffaello kocka, en is keszitettem mar, isteni!

A kavesak kozul a kavetortat valasztanam, nekem se tekercs, se a kocka nem szimpi a receptet nezve.

A harmadik lehetoseg a 3bit, az kulonlegesebb, ha nincs baj a fogaval (keksz miatt) , akkor az is jo otlet.

A milliomos es a grizes eleg atlagos, szerintem azt o maga finomabban el tudna kesziteni.

2014. jún. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszod, akkor a 3bit, a Raffaello és a kávétorta között fogok dönteni (ez utóbbit tepsiben, mivel nincs tortaformám). :)

Nem vagyok egy nagy szakács, ezért minden választ és véleményt szívesen fogadok.

2014. jún. 12. 23:11
 3/12 anonim ***** válasza:

Én a kávés vonulatot nem kedvelem.


A fenitek közül én a 3-Bitre vagy a Raffaello kockára szavazok.

2014. jún. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyik nagy kedvencem a Fanta szelet. Nem bonyolult: [link]
2014. jún. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a Raffaello tetszik ezek közül legjobban.
2014. jún. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha születésnapra szánod, akkor mindenképpen torta jellegűt süss, még akkor is ha nincs tortaformád.

Csak ez alapján nekem a kávétorta a legszimpatikusabb.

2014. jún. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem a kávékocka és a raffaello jönne be. Látványra is.
2014. jún. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen ízvilágot szeret a nagyi? Ezt figyelembe kell venned. Mindegyik elég karakteres sütemény (kókuszos, kávés, diót és mogyorót tartalmazó). Egyedül a milliomos szelet új nekem, lehet megsütöm, köszönöm az ötletet. Tényleg stílusosabb egy torta szülinapra, de lehet tepsis süteményt is ízlésesen tálalni pl. ha tortaszelet formára vágod a süteményt. Tehát ha nagy a tepsi, hosszában kettévágod, aztán négyzetet vágsz, azt pedig átlósan felezed.
2014. jún. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a kávékrémes kockának örülnék legjobban, kókuszt nem szeretem.
2014. jún. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

Szerintem nem szukseges a tortaforma egyatalan, viszont eszembe jutott, hogy ha eves utan alapbol szoktatok kavet inni, akkor szerintem ne kaves legyen a desszert, mert nem fog igazan ervenyesulni az ize. Sok es intenziv kaves is lesz akkor egymas utan.

Nalam igy akkor marad a raffaello es a 3bit.:)

Ird meg, mit keszitettel:)

2014. jún. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!