Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gyors, kevés hozzávalós,...

Gyors, kevés hozzávalós, mégis finom sütit linkelne, írna nekem valaki?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nezd, valamit valamiert.:) Ha tenyleg finomat szeretnel, akkor ne sajnald a hozzavalokat se!:)

Ezek nagyon finomak, de megis hetkoznapi sutik, foleg ebben a szezonban:

Meggyes-dios vajaspiskota

Kakaos-mogyoros-mandulas-dios kevert suti

Ontott turolepeny eperrel/malnaval/meggyel/cseresznyevel vagy barackkal a tetejen

Malnas fehercsokis muffin

Citrusos muffin

Kokuszos kevert mandulaval

Afonyas morzsasuti

Sokgyumolcsos ontott pite

2014. jún. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

sport/shrek szelet

[link]

2014. jún. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha van muffin sütőd, nagyon fincsi

[link]

2014. jún. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kakaóslepény:

25 dkg liszt, 25 dkg cukor, 2,5 dl tej, 1 tojás, 10 dkg vaj/margarin/olaj, 1 csomag sütőpor,2 jó ek. keserű kakaópor.

a tojást cukorral, vajjal, jól kikeverjük, hozzádjuk a sütőporos lisztet, majd apránként a tejet is. végül a kakaót.

Sütőpapírral bélelt közepes tepsibe öntjük, és tűpróbáig sütjük. kb 180 fokon, kb 25-30 percig.

Önmagában is finom jól megporcukrozva, lekvárral megtöltve még finomabb.

De lehet rá szórni kimagozott meggyet (a nyers tésztára ) vagy sütésálló lekvárt kockákra vágva, de mazsola, fahéj is finom bele.

Egyszerű, gyors, finom.

2014. jún. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Most a 4-es nyert, már a sütőben van, igaz nem meggyet tettem rá, hanem cseresznyét!


1-es igazad van :-) Tulajdonképpen nem is az alapanyagokon akartam spórolni, hanem a munkán. Olyan sütit akartam, amibe elég csak összekeverni az alapanyagokat, nem kell külön krémet, stb. csinálni.


A többi recept között is találtam érdekeseket, biztos sokat kipróbálok majd :-)

2014. jún. 11. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!