Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Zacskós salátakeveréket mivel...

Zacskós salátakeveréket mivel szoktátok feljavítani?

Figyelt kérdés

Gondolom tudjátok, mire gondolok. 200-300-400 grammosok, változó összetétellel, előre csomagoltan.

Én most tonhalat,paradicsomot, lila hagymát +citromlevet tettem bele, tegnap meg simán joghurttal öntöttem nyakon.


Ti mit szoktatok még belerakni? Esetleg valami jó kis öntet? (A zacskós-poros kizárva.)


Köszi a tippeket :)



2014. jún. 3. 21:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sokfélék vagyunk. Én ugyan nem bánom, ha van, aki megveszi az ilyen salátákat, amúgyis többféle van közte s van, aki szereti. De a másodikat is megértem valamennyire, egy jégsaláta nem egy nagy mennyiség, persze nem mindenki eszik nyers zöldséget mindenhez, főleg a reggelihez, mint pl. én, aki meg sem eszik semmi más salátát, csak a jégsalátát. Ahogy írtam, különbözőek vagyunk :)


Nem vagyok salátafan, de van egy saláta, amit azért meg tudok enni havi egyszer (max. megunom és a párom elintézi a végén... ha előrelátó vagyok, keveset csinálok, a jégsaláta maradéka úgyis elfogy).

Nálam ugye a jégsaláta az alap, de kinek mi, erre jön paradicsom, uborka és alma mint kötelező elem, ezenkívül retek, zöldpaprika, pici karfiolrózsák (oly kis ropogósak :D), cukkini, sok-sok sült hagyma (de cukkini is mehet bele sütve) még melegen :D. Esetleg hajszálvékonyra vágott répa is. Balzsamecetet öntök rá.

2014. jún. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
egy időben én is megvettem a zöldségeket, de mindig a kukában landolt. pár nap után vagy megfonnyadt, vagy berohadt, erjedt stb. Én vagyok csak nagy salátás a családban, magamnak olcsóbb megvenni a 300 forintos salátát+1 avokádó+eper+magvak+balzsamecet és kész az ebéd 500Ft-ból
2014. jún. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen, hamar fonnyad ez teny, kibontas utan legjobb egyben felhasznalni. Ezert jo, hogy vannak normalis kiszerelesek,orulok, hogy nem kell egy tonnat venni, aztan kidobni a megmaradt (nagy)reszet.:)
2014. jún. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

a kedvenc a paradicsom, ubi, hagyma, tonhal, citromlé, olivaolaj, só, bors és a tetejére keménytojás gerezdek - önállóan vacsoraként eszem


van amikor tzatzikit csinálok (joghurt, reszelt uborka, kapor, só, bors) és azzal öntöm le, mellé vagy rá grillezett csirkemell

2014. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!