Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Zacskós salátakeveréket mivel...

Zacskós salátakeveréket mivel szoktátok feljavítani?

Figyelt kérdés

Gondolom tudjátok, mire gondolok. 200-300-400 grammosok, változó összetétellel, előre csomagoltan.

Én most tonhalat,paradicsomot, lila hagymát +citromlevet tettem bele, tegnap meg simán joghurttal öntöttem nyakon.


Ti mit szoktatok még belerakni? Esetleg valami jó kis öntet? (A zacskós-poros kizárva.)


Köszi a tippeket :)



2014. jún. 3. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Uborka, paradicsom, paprika, hagyma. Öntetnek lehet mediterrán fűszeres olajosat csinálni, vagy joghurtos fűszereset, fokhagymás-joghurtosat.
2014. jún. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%

Én teljesen le vagyok döbbenve mikor látom hogy meg veszik és még több 100 ftot is adnak érte.teljesen hülyeség

Veszel egy fej jégsalátát,répát,paradicsom,uborka fel darabolod ez kb max 500 ft több napra elég.Negyedelsz bele főt tojást,csirkemell felvágott csikok vagy elkészitett csikemell.

Én biztos meg nem veném.

A kérdés ugyan nem ez volt de nem nem birtam megállni

2014. jún. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
epres balzsamecet, magok
2014. jún. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
2-es: én egyedül élek, egy jégsalátát életben nem eszek meg hamar, addigra elfonnyad.
2014. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket, a továbbiakat is szívesen fogadom.


Kedves Második!


Gondolkodtam rajta, hogy már eleve beleírjam-e, hogy a "minek veszel ilyet?" kérdést akár mellőzni is lehet.


Nem vagyok egy nagy növényevő, most próbálok ráállni, szóval mire nálam egy egész fej saláta elfogyna, a többiről nem is beszélve...

Egyedül lakom, eddig bármiből vettem, "többet", általában rám rohadt. Ez lehet az én hibám, de mivel ezzel tisztában vagyok, így nekem nem éri meg külön külön megvenni, mert a kidobott ételeknél szerintem semmi sem drágább ;)

2014. jún. 3. 21:36
 6/14 anonim ***** válasza:

2es vagyok

nállam egy fej jégsaláta max 3 reggeli...

(fiú ,fizikai közfeladatott ellátó 9

2014. jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6-os: az te vagy...
2014. jún. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

2-es!


Szuper, ha te ilyen nagy saláta-fan vagy, akkor akár pár öntet-ötletet is írhatnál.


Esetleg valami olyan, amibe lehet mézet tenni?

2014. jún. 3. 22:02
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Pont azert veszem ezeket, mert nem nekem kell reszelni-tepkedni-darabolgatni a zoldsegeket, szerintem nagyon praktikus.

Bevallom oszinten, van, hogy teljesen siman eszem, kisutok olivan csirkemellet es a salataval meg is van melle a koret, esetleg a csirkemell fuszeres olivas szaftjabol cseppentek ra egy kicsit, es koktelparadicsomot felezek ra.

De turbozni is szoktam:

Snidlinges-ujhagymas natur joghurrtal

Izesitett olivaval (a Bertollinak tobb fajta is van, a hagymas nagyon jo, csirkemellhez is)

Mezes mustaros ontettel

Ezenkivul frissen teszek hozza kigyouborkat, felbevagott koktelparadicsomot, ha friss es ropogos a retek, akkor azt is felezek hozza, illetve pritamin paprikat is frissen vagok hozza.

Nem zoldseg, de jol illik bele nekem: olivabogyo, fetasajt, mozzarella, vagy egy kicsi fustolt sajt a tetejere, gombaszeletek (natur konzerv picikek), Bonduelle borso vagy kukorica konzerv,konzerv sparga, bebi csoves kukorica konzerv, illetve a sos leben tarolt tonhal, de azt irtad.:)

A konzervek bevalnak, csak arra kell figyelni, ne legyen cukrozott! (A Bonduelle sajnos az, de nen talaltam olyan kukoricat, ami ne lenne, a konzervek kozul:()

Ennyi azt hiszem.

2014. jún. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan köretként használom rizs, vagy krumpli helyett, tehát beleborítom az összes szószosabb, pörköltösebb kaját és úgy :)
2014. jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!