Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Petrezselymes burgonya mellé...

Petrezselymes burgonya mellé mit szoktál készíteni?

Figyelt kérdés
Valami kis tavaszi kajára gondoltam. Petrezselymes burgonya új krumpliból, ubisali + mit csináljak?
2014. máj. 23. 10:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én:

rántott csirkemell, csirkecomb, csirkeszárny, fasírt, rántott máj, cukkini, patiszon, karfiol, gomba,zeller

sült húsok, lecsós szelet, rántott karaj, sajttal töltött pulykafasírt, resztelt máj, baconbe tekert máj, rántott sajt, rántott camambert sajt, sült virsli, sült lecsókolbász, rántott párizsi

2014. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Minden sülthúsféle illik hozzá, sokat finomságot írtak, lehet miből választani.

Egy könnyű tejszínes-gombás-sajtos csirkemell tepsiben pirosra sütve is nagyon finom lenne mellé.

2014. máj. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
** sok finomságot...
2014. máj. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Tipp: vajon párold az újkrumplit, még finomabb, tavasziasabb íze lesz, mint egyéb zsiradékban.

És igazi friss petrezselyemmel szórd meg:)

2014. máj. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
17%
Mult heten csinaltam fuszeres ujkrumplit tepsiben (kakukkfu, rozmaring stb, olivaval megspriccelve). Keszult melle natur csirkemellfile serpenyoben, de egy az egyben megmaradt a tanyerokon, dobhattam ki ebed utan,mert mindenki csak a krumplit ette, magaban!:):)
2014. máj. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
24%
Egyébként finomabb marad a krumpli (akár petrezselymesnek, akár rakott krumplinak, bárminek is akarod előkészíteni), ha gőzben, födő alatt párolod puhára, mint a zöldségfélét is szoktuk. Előre sózom-borsozom-egyéb fűszerekkel megszórom, a forrásban levő víz fölé egy lyukacsos akármibe, és úgy beborítod. Egyrész gyorsan készen van, másrészt igazán fonom lesz!!!!
2014. máj. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!