Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nemsokára itt lesz az edzőm...

Nemsokára itt lesz az edzőm születésnapja, milyen sütit süssek neki?

Figyelt kérdés
Ilyenra gondoltam [link] Csak hogy eredetileg vanília puding jönne alá, de az edzőm nem nagyon szereti az émely dolgokat, úgyhogy lehet, hogy helyette eperjoghurtot teszek a gyümölcs alá? Vélemények? Esetleg valami más torta/ sütemény ötletek?
2014. ápr. 14. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Csináld vanília pudinggal, az egyáltalán nem émelyítő, főleg ha nem rakod tele cukorral a pudingot, amikor készíted.

Eperjoghurt semmivel sem kevésbé édes, mint egy normális puding (nem a bolti, dobozos, hanem az igazi főzős).

Szerintem a joghurt le is folyna róla.

2014. ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2014. ápr. 14. 18:48
 3/6 anonim válasza:
Joghurt torta? Azt mondjuk nem is kell sütni sem kell. Ha kell a recept írj rám.
2014. ápr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó lesz egy kevésbé édes pudinggal a gyümölcstorta. joghurtot semmiképpen ne tegyél rá, mert teljesen eláztatná a piskótát.
2014. ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pont jo igy a recept, ne valtoztass. A Gala pudingpor alapbol edesitett, lehutve viszont egyatalan nem emelyitoen edes! En is abbol keszitem az ilyen tipusu tortakat, mert hamarabb megszilardul, mint a fozos fajta. Jo ez a torta, orulni fog az edzod!
2014. ápr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez tökéletes,de ha megengedheted magadnak,akkor vegyél neki valami sport témájú díszítéses tortát a belvárosban a Pulay Endre u.-ban a SUGAR-ban biztos adnak ilyet,nézd meg ezt a linket: [link]
2014. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!