Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Unom már a rizses húst,...

Unom már a rizses húst, mondanátok egyszerűen elkészíthető ételeket?

Figyelt kérdés
Gyakran készítek ebédre rizses húst, mert sok benne a fehérje és kevés a kalória, (egyszerű elkészíteni)de már nagyon unom. Próbálok figyelni az egészségemre és az alakomra, így olyan ételeket írjatok amik aránylag kalória szegények, táplálóak. Általában több napra főzök nagyobb adagot, mert nincs mindig időm naponta főzni.

#ebéd #rizses hús #egyszerű ebéd
2014. márc. 25. 18:34
 1/6 anonim válasza:
Szerintem fozz magadnak zoldseglevest. Az hamar is van es meg finom is :)
2014. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
zöldsaláta grillezet csirkemellel ,sajtal
2014. márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Facebookon írd be a keresőbe: Fit Nutrition Bay, itt fehérje és rostban gazdag ételek receptjei vannak, nagyon finomak és a legtöbbjük gyorsan elkészíthető.
2014. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te vagy az, Pacsirta? :-)
2014. márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó: nem értem igazán, nem tudom ki az a pacsirta :) Vagy egy ismerősödnek is hasonló problémája van, hogy unja a rizses húst? :)

2014. márc. 26. 12:29
 6/6 anonim ***** válasza:
2014. márc. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!